shrike je napisao/la:Svakako se nadam da će bsd postati bitno bolji preko debian kfreeBSD-a, jer me Linux općenito počinje živcirati u zadnje vrijeme sa nekim, ah, stvarima. Cca ovih dana kanim izvesti veće egzibicije oko particija pa ću probat instalirati pcbsd.
probaj čisti freebsd sa LXDE sučeljem.