Prijedlozi, komentari, kritike i sl. vezano uz portal.
Moderator/ica: Moderatori/ce
Suko
Site Admin
Postovi: 16079 Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Post
Postao/la Suko » 29 sij 2009, 22:45
fridrik je napisao/la: Pozdrav ekipi!
Napisao sam (zapravo više načičkao slikama) upute za instalaciju Debiana!
kava
Pogledajte! Da nisam kakve bedastoće napisal ...
Bravo majstore !
Svaka čast!
U stvari što je više sličica to je možda i bolje.
Bar se početnik neće uplašiti.
Sad navali na druge tekstove !
4ndY
Moderator
Postovi: 4060 Pridružen/a: 15 svi 2008, 18:05
Spol: M
OS: Fedora/KDE
Lokacija: Hamburg, DE
Kontakt:
Post
Postao/la 4ndY » 30 sij 2009, 08:08
Trebaš označit kategoriju na dnu ili napisat negdje na stranici:
i onda će ti se pojavit u Kategoriji.
A neutron walks into a bar; he asks the bartender, 'How much for a beer?' The bartender looks at him, and says 'For you, no charge.'
fridrik
Postovi: 266 Pridružen/a: 30 sij 2008, 20:55
Spol: M
OS: Ubuntu, Mint, Gnome, MATE
Lokacija: okolica Zagreba
Post
Postao/la fridrik » 30 sij 2009, 18:13
Naravno, sad ću navaliti na Mandrivu. iako sam je trebao obraditi prvu ...
kava
P.S. Kad će wiki izaći u javnost? 01.02.2009. ?
Grof
Site Admin
Postovi: 9954 Pridružen/a: 04 pro 2007, 08:00
Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la Grof » 30 sij 2009, 20:10
fridrik je napisao/la: Naravno, sad ću navaliti na Mandrivu. iako sam je trebao obraditi prvu ...
kava
P.S. Kad će wiki izaći u javnost? 01.02.2009. ?
9.2.2009.
fridrik
Postovi: 266 Pridružen/a: 30 sij 2008, 20:55
Spol: M
OS: Ubuntu, Mint, Gnome, MATE
Lokacija: okolica Zagreba
Post
Postao/la fridrik » 05 vel 2009, 23:09
Kako da dobijem Sažetak ispod naslova "Mandriva instalacija"?
Ono u okviru ...
Kod debiana je OK, ali kod mmandrive mi je nestalo. Isprva je bilo, pa sam onda htio da napišem nešto ispred toga, par uvodnih rijeći (kao kod "Ubuntu instalacije") i onda je nestalo bestraga ...
Suko
Site Admin
Postovi: 16079 Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Post
Postao/la Suko » 06 vel 2009, 06:39
Kako sam ja shvatio, moraš imati više od dva podnaslova.
Onda se automatski pojavi sadržaj sa podnaslovima na toj stranici.
Grof
Site Admin
Postovi: 9954 Pridružen/a: 04 pro 2007, 08:00
Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la Grof » 06 vel 2009, 08:18
Suko je napisao/la: Kako sam ja shvatio, moraš imati više od dva podnaslova.
Onda se automatski pojavi sadržaj sa podnaslovima na toj stranici.
Tako je, ili na početak teksta stavi ovo:
pa će ti ga uvijek pokazivati
Grof
Site Admin
Postovi: 9954 Pridružen/a: 04 pro 2007, 08:00
Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la Grof » 06 vel 2009, 19:56
Link na HROpenWiki zasjao je na HULK-ovoj stranici (lijevi sidebar), također je otvorena tema sa nazivom HROpenWiki za pisanje novosti. U ponedjeljak će tako tamo i zasjati novost o HROpenWikiju...
Sretno mu bilo
fridrik
Postovi: 266 Pridružen/a: 30 sij 2008, 20:55
Spol: M
OS: Ubuntu, Mint, Gnome, MATE
Lokacija: okolica Zagreba
Post
Postao/la fridrik » 07 vel 2009, 02:46
Sredio ...
Hvala dečki!
Upute za Mandrivu su finito! kava
Kaj bi rekel, ponosan sam na samog sebe ...