HOW (HrOpenWiki) - pitanja, prijedlozi, pomoć

Prijedlozi, komentari, kritike i sl. vezano uz portal.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Avatar
Suko
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Post Postao/la Suko »

fridrik je napisao/la:Pozdrav ekipi!

Napisao sam (zapravo više načičkao slikama) upute za instalaciju Debiana!

kava

Pogledajte! Da nisam kakve bedastoće napisal ...

:D
Bravo majstore !
Svaka čast!
U stvari što je više sličica to je možda i bolje.
Bar se početnik neće uplašiti.
Sad navali na druge tekstove !
Avatar
Tux Slave
Postovi: 519
Pridružen/a: 25 ožu 2008, 14:47
Spol: M
OS: Fedora 10 - KDE 4.2.x
Lokacija: Nova Gradiska
Kontakt:

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Post Postao/la Tux Slave »

Sad sam dodao chown pošto su komande slabo zastupljene... Eh sad imam problem, naime na ovome linku se prikaže chown:
http://wiki.open.hr/index.php/Linux_CLI_naredbe
...a na ovome ne:
http://wiki.open.hr/index.php/Kategorija:CLI_naredbe

A da letam amo tamo i stavljam linkove je glupo.
Avatar
4ndY
Moderator
Postovi: 4060
Pridružen/a: 15 svi 2008, 18:05
Spol: M
OS: Fedora/KDE
Lokacija: Hamburg, DE
Kontakt:

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Post Postao/la 4ndY »

Tux Slave je napisao/la:Sad sam dodao chown pošto su komande slabo zastupljene... Eh sad imam problem, naime na ovome linku se prikaže chown:
http://wiki.open.hr/index.php/Linux_CLI_naredbe
...a na ovome ne:
http://wiki.open.hr/index.php/Kategorija:CLI_naredbe

A da letam amo tamo i stavljam linkove je glupo.
Trebaš označit kategoriju na dnu ili napisat negdje na stranici:

Kod: Označi sve

[[Kategorija:CLI_naredbe]]
i onda će ti se pojavit u Kategoriji.
A neutron walks into a bar; he asks the bartender, 'How much for a beer?' The bartender looks at him, and says 'For you, no charge.'
Avatar
fridrik
Postovi: 266
Pridružen/a: 30 sij 2008, 20:55
Spol: M
OS: Ubuntu, Mint, Gnome, MATE
Lokacija: okolica Zagreba

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Post Postao/la fridrik »

Naravno, sad ću navaliti na Mandrivu. iako sam je trebao obraditi prvu ...

kava

P.S. Kad će wiki izaći u javnost? 01.02.2009. ?
Avatar
Grof
Site Admin
Postovi: 9954
Pridružen/a: 04 pro 2007, 08:00
Lokacija: Zagreb

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Post Postao/la Grof »

fridrik je napisao/la:Naravno, sad ću navaliti na Mandrivu. iako sam je trebao obraditi prvu ...

kava

P.S. Kad će wiki izaći u javnost? 01.02.2009. ?
9.2.2009.
Avatar
fridrik
Postovi: 266
Pridružen/a: 30 sij 2008, 20:55
Spol: M
OS: Ubuntu, Mint, Gnome, MATE
Lokacija: okolica Zagreba

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Post Postao/la fridrik »

Kako da dobijem Sažetak ispod naslova "Mandriva instalacija"?
Ono u okviru ...

Kod debiana je OK, ali kod mmandrive mi je nestalo. Isprva je bilo, pa sam onda htio da napišem nešto ispred toga, par uvodnih rijeći (kao kod "Ubuntu instalacije") i onda je nestalo bestraga ...

:misli
Avatar
Suko
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Post Postao/la Suko »

Kako sam ja shvatio, moraš imati više od dva podnaslova.
Onda se automatski pojavi sadržaj sa podnaslovima na toj stranici.
Avatar
Grof
Site Admin
Postovi: 9954
Pridružen/a: 04 pro 2007, 08:00
Lokacija: Zagreb

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Post Postao/la Grof »

Suko je napisao/la:Kako sam ja shvatio, moraš imati više od dva podnaslova.
Onda se automatski pojavi sadržaj sa podnaslovima na toj stranici.
Tako je, ili na početak teksta stavi ovo:

Kod: Označi sve

__TOC__
pa će ti ga uvijek pokazivati ;)
Avatar
Grof
Site Admin
Postovi: 9954
Pridružen/a: 04 pro 2007, 08:00
Lokacija: Zagreb

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Post Postao/la Grof »

Link na HROpenWiki zasjao je na HULK-ovoj stranici (lijevi sidebar), također je otvorena tema sa nazivom HROpenWiki za pisanje novosti. U ponedjeljak će tako tamo i zasjati novost o HROpenWikiju...

Sretno mu bilo :)
Avatar
fridrik
Postovi: 266
Pridružen/a: 30 sij 2008, 20:55
Spol: M
OS: Ubuntu, Mint, Gnome, MATE
Lokacija: okolica Zagreba

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Post Postao/la fridrik »

Sredio ...

Hvala dečki!

Upute za Mandrivu su finito! kava

Kaj bi rekel, ponosan sam na samog sebe ... :lol:
Odgovori