Velimir, 33 godine, rodjen u Varazdinu, zivim i radim u Dubaiu.
Imam startup, RedSky technology FZE, radimo jako kul stvari sa AI, robotikom i smart techom, odnosno njihovo ujedinjenje za med tech i social tech.
Ozenjen sa zenom filipinkom ( najveci blagoslov i najvece prokletstvo
volim aute, mrzim fermentiranu ribu. koristim VIM pretezno jer neznam kako izaci van
Ako netko pita zasto Dubai odgovor je jednostavan,poticaji, brzina birokracije, niska stopa korupcije, nacionalna strategija za inovacije i razvoj i kul povlastice koje dobivamo kao tech startup od drzave kao besplatno zdrastveno i minimalnu placu. Trenutno se oporavljamo od World AI show i pripremamo za AI everything i Collision conference pa je stresno i nestaje nam kave.
P.S.
Nemam CRO znakove
EDIT
Mrzim javu i sve vezano uz javu. Isto kao i adobe. Nevolim ni epic store.
