kao što znate, i ove godine će se u Zagrebu održati DORS/CLUC konferencija. Ako ne znate, saznat ćete više o svemu ovaj tjedan, kad će izaći i službena objava na portalu.
E sad, iako je već malčice kasno za prijave, možemo se dogovoriti i ugurati promotivnu aktivnost za KDE na konferenciju. Ideja bi bila organizirati štand na kojem će se predstavljati KDE softver, primarno Plasma Desktop, ali ako uspijemo na nečemu pokrenuti Plasma Mobile, još bolje.
Ja vam mogu pružiti logističku podršku u smislu dogovaranja i rezervacije štanda (tehnički, štandovi su zapravo stolovi za kojima vi sjedite
Ima li zainteresiranih?
Sudjelovanje na konferenciji vam je super prilika da ugrabite razne naljepnice koje se besplatno dijele
Naravno, ne morate cijelo vrijeme sjediti na štandu ako vas je više, pa se možete izmjenjivati i poslušati predavanja. Ako ste so inclined, konferenciju možete iskoristiti i za ostvarivanje nekih poslovnih kontakata, ili traženje posla.
Najvažnije od svega - direktno ćete doprinositi promociji KDE-a, i bit ćete spomenuti i pohvaljeni u članku na dot.kde.org
Bilo bi idealno da se dogovorimo o ovome do kraja tjedna.
Molim vas, nemojte se javljati ako niste 100% sigurni da ćete biti slobodni ta tri dana - od 31.05 do 02.06. - jer će biti jako nezgodno ako odustanete u zadnji čas. Isto tako, molim vas da ne upadate sada sa stotinu prigovora i savjeta kako bi to bilo bolje napraviti - prvo moramo uopće vidjeti hoćemo li to raditi i koliko će nas biti, a tek onda ima smisla raspravljati o detaljima.
Naravno, razumijem ako ne možete - puno vas ne živi u Zagrebu i nezgodno vam je doći tada, ili radite ili ste u školi/na faksu. Ovo nije nikakva prisila ni obaveza, već samo ideja, odnosno prijedlog. Ako se nitko ne javi, nema veze.