http://www.bug.hr/forum/topic/programir ... &view=flat
Znači napravio sam još jednu aplikaciju za Unity8/Ubuntu touch.
Ovaj puta sam napravio punokrvni browser baziran na Blinku.Cilj mi je bio napraviti browser dizajniran za widescreen ekrane tj. u slučaju mobitela za korištenje u landscape modu.
Opet ponavljam ako se netko želi baviti qml-om ili ubuntu developmentom molio bih da mi se javi pa da zajedno to proučavamo.
BD browser
Moderator/ica: Moderatori/ce
- plavi zmaj77
- Postovi: 430
- Pridružen/a: 06 stu 2012, 13:55
- Spol: M
- OS: Debian + i3wm
- Lokacija: Njemačka
BD browser
>get pc with linux preinstalled
>notice windows sucks
>stay on linux
>???
>PROFIT
>notice windows sucks
>stay on linux
>???
>PROFIT
Re: BD browser
Imaš koji link gdje bi se to moglo pogledat/skinut?
Re: BD browser
Kažeš "još jednu aplikaciju". Koje su ostale?
- plavi zmaj77
- Postovi: 430
- Pridružen/a: 06 stu 2012, 13:55
- Spol: M
- OS: Debian + i3wm
- Lokacija: Njemačka
Re: BD browser
Možeš ih pokrenuti jedino iz Ubuntu storea na mobitelima ili ako si skineš i instaliraš u dual boot "Ubuntu desktop-next 15.04" onda isto sa storea.Abnormal je napisao/la:Imaš koji link gdje bi se to moglo pogledat/skinut?
Na linku koji sam postao imaš screenshotove.
Evo link za drugu aplikaciju(tamo isto imaš link za screenshotove):
http://www.linuxzasve.com/forum/viewtop ... 25&t=12279
Osim toga ako imaš ubuntu sdk instaliran mogu ti dati project fileove pa da probaš.
>get pc with linux preinstalled
>notice windows sucks
>stay on linux
>???
>PROFIT
>notice windows sucks
>stay on linux
>???
>PROFIT