u pokusajima da osposobim hdmi zvuk sa laptopa na kojem je debian wheezy (kde) instalirao sam pulseaudio..
sada bih da ga maknem, ali "pravilno", da ne ostanem bez zvuka kompletno..
ako neko ima iskustva koje bi podelio tu- hvala..
pulseaudio
Moderator/ica: Moderatori/ce