Vijesti iz SUSE svijeta
Moderator/ica: Moderatori/ce
Re: openSUSE 12.1 je vani!
On topic
Ipak nisam mogao odoljeti.. skinuo sam KDE Live CD
YAST izgleda odvratno!
I naletio sam na par bugova...
Za tjedan dana i par desetak mega updejta će stvari leći na svoje mjesto...
Ipak nisam mogao odoljeti.. skinuo sam KDE Live CD
YAST izgleda odvratno!
I naletio sam na par bugova...
Za tjedan dana i par desetak mega updejta će stvari leći na svoje mjesto...
Like some other animals, the gecko can perform a neat trick when threatened by a predator: it can amputate its own tail. The dropped tail serves to distract the predator, and by losing it, the lizard can run faster.
Re: openSUSE 12.1 je vani!
stefan je napisao/la: YAST izgleda odvratno!
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
-
csx
Re: openSUSE 12.1 je vani!
izgleda kak je i izgledao : /
ja sam imao problema sa apperom, no to je valjda onaj update popravio.. bilo je i problema sa mrežom no evo sad sve radi
uglavnom ja zadovoljan.. za sada ^^
ja sam imao problema sa apperom, no to je valjda onaj update popravio.. bilo je i problema sa mrežom no evo sad sve radi
uglavnom ja zadovoljan.. za sada ^^
-
gMajstor
Re: openSUSE 12.1 je vani!
Stefane, pratim te, nemoj posle reci da nisi rekaostefan je napisao/la:On topic
Ipak nisam mogao odoljeti.. skinuo sam KDE Live CD
YAST izgleda odvratno!
I naletio sam na par bugova...
Za tjedan dana i par desetak mega updejta će stvari leći na svoje mjesto...
Vidis bas u tome je razlika izmedju Kubuntua i openSusea. Prvi radi iz prve, dok drugom treba duzi zalet.
Re: openSUSE 12.1 je vani!
teže smeće od instalera - miče lock sa paketa, hoćeš instalirat jedan rpm on instalira cijeli libreoffice,pa malo ne radi itd.csx je napisao/la: ja sam imao problema sa apperom
Listen, I gotta fight the lion. That's what that guy Scott's all about. I know. I've studied him already.
Re: openSUSE 12.1 je vani!
U suseovu obranu mogu reci da sam ga probao na Live CD-u. "Prava" instalacija je vjerojatno bolja.
Za Kubuntu ne mogu nesto argumentirano reci - jer nisam ni probavao zadnje dvije verzije. Ali Kubuntu 10.10 je bio grozan! I nakon mjesec dana nakon releasea... Nadam se da je situacije bolja.
openSUSE je poznat kao vrlo stabilna distribucija, mozda odmah nakon debiana i centos-a, tako da vjerujem da ce te sitnice biti brzo sanirane.
Za Kubuntu ne mogu nesto argumentirano reci - jer nisam ni probavao zadnje dvije verzije. Ali Kubuntu 10.10 je bio grozan! I nakon mjesec dana nakon releasea... Nadam se da je situacije bolja.
openSUSE je poznat kao vrlo stabilna distribucija, mozda odmah nakon debiana i centos-a, tako da vjerujem da ce te sitnice biti brzo sanirane.
Like some other animals, the gecko can perform a neat trick when threatened by a predator: it can amputate its own tail. The dropped tail serves to distract the predator, and by losing it, the lizard can run faster.
Re: openSUSE 12.1 je vani!
Čemu taj apper kada postoji yast?? ili zypper...sumski je napisao/la:teže smeće od instalera - miče lock sa paketa, hoćeš instalirat jedan rpm on instalira cijeli libreoffice,pa malo ne radi itd.csx je napisao/la: ja sam imao problema sa apperom
točka 1 nakon instalacije je maknuti ga!
@gMajstor Kubunt koristi apper? Ili su se prešaltali na synaptic?
Like some other animals, the gecko can perform a neat trick when threatened by a predator: it can amputate its own tail. The dropped tail serves to distract the predator, and by losing it, the lizard can run faster.
Re: openSUSE 12.1 je vani!
Pa zašto nije potpuno u skladu s oxygenom?zole052 je napisao/la:stefan je napisao/la: YAST izgleda odvratno!
cemu zelene tipke i drukciji meniji kad svi ostali programi izgledaju imaju oxygen stil?
ali srecom se lako nastima... postoje config fajlovi za yast temu...
Like some other animals, the gecko can perform a neat trick when threatened by a predator: it can amputate its own tail. The dropped tail serves to distract the predator, and by losing it, the lizard can run faster.