u vozi ovoga
http://wiki.open.hr/wiki/Nakon_menija_u ... _ili_stane
naišo sam na jednu nevjerojatnu stvar. a to ja, pazite sad!
sa stikm u kompu nece da buta bez
acpi=off, i samo sa tim. a kad izvadim stik, onda ljepo, bez ičega u kernel liniji digne sistem. kad je stik u kompu nepomaže ni apic=off i lapic=off.
još nešto. kad stavim stik, i naravno, moram dizati sistem sa acpi=off u kernel liniji X mi koristi vesa drajvera, a bez stika i bez acpi=off louda sa intel.
sad je to tako il postoji neko rješenje, jer tu i tamo zaboravim izvaditi stik iz kompa pa ga moram čupati iz struje jer totalno zablokira.