HOW (HrOpenWiki) - pitanja, prijedlozi, pomoć
Moderator/ica: Moderatori/ce
- 4ndY
- Moderator
- Postovi: 4060
- Pridružen/a: 15 svi 2008, 18:05
- Spol: M
- OS: Fedora/KDE
- Lokacija: Hamburg, DE
- Kontakt:
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Možda je netko primjetio
da je promijenjen malo raspored Naslovnice HOW-a.
Ispod haube je ažuriran MediaWiki na najnoviju verziju i još je par stvari ispolirano.
Ispričavam se svima koji su imali neki ne-zadani skin, jer sam svim korisnicima postavio na zadani (moja pogreška
). Srećom lako se vrati na staro 
Ispod haube je ažuriran MediaWiki na najnoviju verziju i još je par stvari ispolirano.
Ispričavam se svima koji su imali neki ne-zadani skin, jer sam svim korisnicima postavio na zadani (moja pogreška
A neutron walks into a bar; he asks the bartender, 'How much for a beer?' The bartender looks at him, and says 'For you, no charge.'
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Je je... jos jutros4ndY je napisao/la:Možda je netko primjetioda je promijenjen malo raspored Naslovnice HOW-a.
Ispod haube je ažuriran MediaWiki na najnoviju verziju i još je par stvari ispolirano.
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
- nicky
- Site Admin
- Postovi: 2074
- Pridružen/a: 07 pro 2007, 16:30
- Spol: Ž
- OS: ubuntu 12.04
- Lokacija: Zagreb
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Upravo sam pogledala wiki.open.hr a kad tamo - iznenađenje 
Stranica sad puuno bolje izgleda
4ndY pretpostavljam da je to tvojih ruku djelo so

Stranica sad puuno bolje izgleda
4ndY pretpostavljam da je to tvojih ruku djelo so
- 4ndY
- Moderator
- Postovi: 4060
- Pridružen/a: 15 svi 2008, 18:05
- Spol: M
- OS: Fedora/KDE
- Lokacija: Hamburg, DE
- Kontakt:
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Hvalanicky je napisao/la: Stranica sad puuno bolje izgleda![]()
4ndY pretpostavljam da je to tvojih ruku djelo so![]()
Naravno, ako imate kritika, ne sumnjam da to može i bolje
(indirektno je i Valent zaslužan za ovu posljednju modifikaciju
A neutron walks into a bar; he asks the bartender, 'How much for a beer?' The bartender looks at him, and says 'For you, no charge.'
- Suko
- Site Admin
- Postovi: 16079
- Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
- Spol: M
- OS: Mint 17 Cinnamon
- Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Ne radi video na HOW-u !!!!!!!!!!!!
Kako ćemo mi u novo tisućljeće kad se mora čitajući do znanja dolaziti!?
Nitko više nema vremena za čitanje.
Sad ozbiljno. Napravio sam video.
Konvertirao ga u mp4.
Dodao u hr.open.wiki kanal.
I kreirao kod.
I naravno, fail!
Ajde, 4ndy, popravi to molim te.
Kako ćemo mi u novo tisućljeće kad se mora čitajući do znanja dolaziti!?
Nitko više nema vremena za čitanje.
Sad ozbiljno. Napravio sam video.
Konvertirao ga u mp4.
Dodao u hr.open.wiki kanal.
I kreirao kod.
I naravno, fail!
Ajde, 4ndy, popravi to molim te.
- 4ndY
- Moderator
- Postovi: 4060
- Pridružen/a: 15 svi 2008, 18:05
- Spol: M
- OS: Fedora/KDE
- Lokacija: Hamburg, DE
- Kontakt:
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Jesam. Trebaš samo lupit 2 entera ispred početka <video> taga.Suko je napisao/la: Ajde, 4ndy, popravi to molim te.
http://wiki.open.hr/wiki/Pomoc:Video_na_wikiju
btw jel netko za to da razmislimo o vlastitom hostanju videa, ali u OGG formatu zajedno s HTML <video> tagom? Ipak je ovo flash, a i 3rd party hosting... kava
A neutron walks into a bar; he asks the bartender, 'How much for a beer?' The bartender looks at him, and says 'For you, no charge.'
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Je lijepo razmisljas ali ovako na youtubeu ce masa ljudi doci do tog tutorijala iako nezna za HOW pa cak ni za linux jer je to cross platform program...4ndY je napisao/la: btw jel netko za to da razmislimo o vlastitom hostanju videa, ali u OGG formatu zajedno s HTML <video> tagom? Ipak je ovo flash, a i 3rd party hosting... kava
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
- Suko
- Site Admin
- Postovi: 16079
- Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
- Spol: M
- OS: Mint 17 Cinnamon
- Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Odlična je ideja za vlastiti hosting.
Ionako Recordmydesktop snima u ogg-u.
A i nije problem uploadati još i na youtube. Za šire mase.
Ti vidi kako bi to napravili, HTML5 bi bio idealan.
Ionako Recordmydesktop snima u ogg-u.
A i nije problem uploadati još i na youtube. Za šire mase.
Ti vidi kako bi to napravili, HTML5 bi bio idealan.