Ova je možda malo preintenzivna?

I još jedna stvar;
Razmisliti o postavljanju bar nekih linkova na vrh stranice.
Da ne moram skrolati skroz na dno stranice ako hoći ići na npr. Naslovnicu.
Inače, lijepo izgleda.
Moderator/ica: Moderatori/ce
Slažem se, malo je prehardcoreSuko je napisao/la:Možda neka druga kombinacija boje teksta i pozadine kod napisanih naredbi?
Ova je možda malo preintenzivna?
Stisni na natipis "wiki" na banneru, to ti je "Naslovnica"I još jedna stvar;
Razmisliti o postavljanju bar nekih linkova na vrh stranice.
Da ne moram skrolati skroz na dno stranice ako hoći ići na npr. Naslovnicu.
Nope... ista stvar.4ndY je napisao/la:Ajd probaj sad, dodao sam clear: both;
VratioSuko je napisao/la:I još jedna stvar:
Jel možeš vratiti na dno stranice koliko puta je ta stranica bila pogledana?
Čisto da znam koliko ljudi čitaju pojedine stranice...
To mi fali na ovom novom skinu.
Možda ti se zacachealo? No, ionako će ta tablica ubrzo doživjeti komplenti overhaul gdje ću vjerojatno ispraviti te nelogičnostiiv@n je napisao/la: Nope... ista stvar.
Sredio (valjda)iv@n je napisao/la: Nope... ista stvar.
Yep!4ndY je napisao/la:Sredio (valjda)iv@n je napisao/la: Nope... ista stvar.
IE6 cu totalno "eliminitrat" tako da ću forsat stari izgled. Zbilja mi se neda IE6 fiksatsemiRocket je napisao/la: IE 6.0
ie-6
Valjda, ne znam kako treba izgledati. Mislio sam da ovih rubova ne bi smjelo biti4ndY je napisao/la: Opera ok izgleda, ne?
