Neprihvatljivo spor rad portala

Prijedlozi, komentari, kritike i sl. vezano uz portal.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Avatar
4ndY
Moderator
Postovi: 4060
Pridružen/a: 15 svi 2008, 18:05
Spol: M
OS: Fedora/KDE
Lokacija: Hamburg, DE
Kontakt:

Re: Neprihvatljivo spor rad portala

Post Postao/la 4ndY »

DoDo je napisao/la:Heh, pa da me bana jer imam linux... Pretrpjel bum još 2 mjeseca, a onda ak ne bude sljedeće ak. god. radilo kak spada, onda se budem žalil. Zanimalo me samo da li još tko ima problema poput mene...
Isprobat ću ja kod cure u domu (baš na Savi).
btw na koji način je "spor"? Da li mu dugo treba da počne učitavat portal ili sporo učitava pojedine elemente? Koji browser?
A neutron walks into a bar; he asks the bartender, 'How much for a beer?' The bartender looks at him, and says 'For you, no charge.'
Avatar
DoDo
Postovi: 1559
Pridružen/a: 23 sij 2008, 11:51
Spol: M
OS: GNOME 3
Lokacija: ~/Croatia/Zagorje/Radoboj

Re: Neprihvatljivo spor rad portala

Post Postao/la DoDo »

4ndY je napisao/la: Isprobat ću ja kod cure u domu (baš na Savi).
btw na koji način je "spor"? Da li mu dugo treba da počne učitavat portal ili sporo učitava pojedine elemente? Koji browser?
Potrebno je cca 40-60 sekundi da se odgovori na http request. Isprobao sam i iz windowsa - ista stvar. No riješio sam problem pomoću stranice freeproxy.ws. Sad otvara u sekundi, samo kaj me nekad redirecta na krivi thread foruma (tak da se nemojte čuditi ak mi koji post odleti u krivi thread :D ).
:mrgreen: Smile! It makes people wonder what you're thinking about... :mrgreen:
I am NaN, I am a free man!
Započnite svoje Linux iskustvo na http://wiki.open.hr
Avatar
simke
Postovi: 1410
Pridružen/a: 31 sij 2009, 23:37
OS: arch | 7
Lokacija: rijeka
Kontakt:

Re: Neprihvatljivo spor rad portala

Post Postao/la simke »

evo ga oper spor ko puz, cijeli portal 10 sec da otvori bilo sto, inace 1 sec.
I'm a Paladin with 18 charisma and 97 hit points. I can use my helm of disintegration and do one D4 damage as my half-elf mage wields his plus-five holy avenger.
Avatar
iv@n
Site Admin
Postovi: 7631
Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
Spol: M
OS: openSUSE TW
Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
Kontakt:

Re: Neprihvatljivo spor rad portala

Post Postao/la iv@n »

Meni radi ok szbunjen
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
Avatar
simke
Postovi: 1410
Pridružen/a: 31 sij 2009, 23:37
OS: arch | 7
Lokacija: rijeka
Kontakt:

Re: Neprihvatljivo spor rad portala

Post Postao/la simke »

iv@n je napisao/la:Meni radi ok szbunjen
otkad sam se pono pojavio na netu, je sam bio dost dugo beznjeg, radi ko puz i to konstantno, jednoko sporo sve otvara, sa xp surfam ovih dana.
I'm a Paladin with 18 charisma and 97 hit points. I can use my helm of disintegration and do one D4 damage as my half-elf mage wields his plus-five holy avenger.
Avatar
madone
Postovi: 1594
Pridružen/a: 09 srp 2008, 09:49
Spol: M
OS: Debian
Lokacija: Zagreb

Re: Neprihvatljivo spor rad portala

Post Postao/la madone »

Meni super radi Portal. Možda da probate sa add-onom FasterFox https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/9148 , od kad sam ga instalirao sve stranice se brže učitavaju uključujući i dizanje foxa....
Avatar
simke
Postovi: 1410
Pridružen/a: 31 sij 2009, 23:37
OS: arch | 7
Lokacija: rijeka
Kontakt:

Re: Neprihvatljivo spor rad portala

Post Postao/la simke »

madone je napisao/la:Meni super radi Portal. Možda da probate sa add-onom FasterFox https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/9148 , od kad sam ga instalirao sve stranice se brže učitavaju uključujući i dizanje foxa....
crome je u pitnju, safari, isto sporo.
I'm a Paladin with 18 charisma and 97 hit points. I can use my helm of disintegration and do one D4 damage as my half-elf mage wields his plus-five holy avenger.
Odgovori