Blender radovi
Moderator/ica: Moderatori/ce
- PunkBastard
- Postovi: 1975
- Pridružen/a: 19 srp 2011, 22:39
- Spol: M
- OS: Debian 7 Wheezy
- Lokacija: wonderland
Re: Blender radovi
lol, jednu dalje si promašio, u lijevo za jednu probaj pomaknuti.
I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
- PunkBastard
- Postovi: 1975
- Pridružen/a: 19 srp 2011, 22:39
- Spol: M
- OS: Debian 7 Wheezy
- Lokacija: wonderland
Re: Blender radovi
E to, sad je pravi 
I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
Re: Blender radovi
Super izgleda! Svaka čast!
Ajde probaj napraviti nekoliko standardnih rezolucija, pa bi se ih moglo staviti u članak za LZS portal.
Like some other animals, the gecko can perform a neat trick when threatened by a predator: it can amputate its own tail. The dropped tail serves to distract the predator, and by losing it, the lizard can run faster.
Re: Blender radovi
Koju verziju? Bez spuštenog desnog oka?
Koje rezolucije?
Koje rezolucije?
Re: Blender radovi
Pa standard je danas (na žalost) 1366x768 i 1920x1080.. a preporučene rezolucije bi mogle biti:
4:3
4:3
- 1024x768
1600x1200
- 1280x1024
- 1366x768
1920x1080
- 1280x800
1680x1050
1920x1200
Re: Blender radovi
Napravljene sve rezolucije, zapakirano i uploadanoBertone je napisao/la:4:3
1024x768
1600x1200
5:4
1280x1024
16:9
1366x768
1920x1080
16:10
1280x800
1680x1050
1920x1200
https://copy.com/ncl0YKTdXsxkRNVx
Primjer za rezoluciju 1920x1080

Ako još kakve promjene, dodatke treba...
-
Tomislav001
- Postovi: 858
- Pridružen/a: 21 lip 2012, 20:36
Re: Blender radovi
Evo ja se u zadnje vrijeme samo igram i nikako da nešto pošteno napravim
Al evo malo dynamic painta

Ovo sam napravio kao animaciju ali kad probam renderirati sa cpu-om i gpu-om zajedno,cpu mi prikaže puno manje particle-sa
(CPU je ovaj desno) a pre dugo mi traje render animacije ako koristim samo jedno

Ova gore je malo uređena
Al evo malo dynamic painta

Ovo sam napravio kao animaciju ali kad probam renderirati sa cpu-om i gpu-om zajedno,cpu mi prikaže puno manje particle-sa
(CPU je ovaj desno) a pre dugo mi traje render animacije ako koristim samo jedno

Ova gore je malo uređena
Re: Blender radovi
Super izgleda 


