Radimo trenutno na izmjeni sekcije "DISTRIBUCIJE", koja je kako kaže statika - druga sekcija po posjećenosti.
Stoga vas molim da slobodno iznesete svoje ideje kako bi trebala izgledati sekcija, koje informacije bi trebala sadržavati i sl.
Brainstorming
Moderator/ica: Moderatori/ce
- iv@n
- Site Admin
- Postovi: 7631
- Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
- Spol: M
- OS: openSUSE TW
- Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
- Kontakt:
Brainstorming
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
- Sokac
- Site Admin
- Postovi: 1120
- Pridružen/a: 11 pro 2007, 23:33
- Spol: M
- OS: Archlinux
- Lokacija: San Francisco
- Kontakt:
Re: Brainstorming
Evo, današnji dan je kompletno iskorišten na pravljenje sekcije distribucije (i malo jučerašnjeg), sad je i to ušlo u CMS.
http://www.linuxzasve.com/distribucije
Svi prijedlozi su dobrodošli
http://www.linuxzasve.com/distribucije
Svi prijedlozi su dobrodošli
- iv@n
- Site Admin
- Postovi: 7631
- Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
- Spol: M
- OS: openSUSE TW
- Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
- Kontakt:
Re: Brainstorming
Da i zahvaljujemo svima na sudjelovanju i na hrpi ideja!
Inače, sekcija je u užim krugovima poznata kao i hrvatski distrowatch ilti paziwatch
Inače, sekcija je u užim krugovima poznata kao i hrvatski distrowatch ilti paziwatch
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
Re: Brainstorming
ne znam kako sad izgleda stvar ali ja bi ju ovako postavio:
dakle... uzet ću za primjer recimo debian
otvoriš debijan e onda imaš:
- o distri (dakle sve činjenice, za što se koristi (primjena), tko ju koristi i slično
- verzije (tu naglasiti koja je trenutna verzija in i po čemu je bolja od prethodne)
- instalacija i održavanje (tu kao što ime kaže.. tutoriali, upute, pomoći, updateovi...sve detaljno i pregledno jer će se tako jamčiti uspjeh u pomoći.. a kad nekome pomogneš da instalira sve kako treba.. on je doživotno posjetitelj tvog foruma.. garantirano)
- najčešći problemi, zamjerke i pitanja
- literatura
- razmjena distri cd-a i dvd-a.. opensource je pa se smije
i to je to. tako sve ostale...
nadam se da si tražio takav oblik brainstorminga (tako bar to ekonomisti rade.. to mi je struka)
dakle... uzet ću za primjer recimo debian
otvoriš debijan e onda imaš:
- o distri (dakle sve činjenice, za što se koristi (primjena), tko ju koristi i slično
- verzije (tu naglasiti koja je trenutna verzija in i po čemu je bolja od prethodne)
- instalacija i održavanje (tu kao što ime kaže.. tutoriali, upute, pomoći, updateovi...sve detaljno i pregledno jer će se tako jamčiti uspjeh u pomoći.. a kad nekome pomogneš da instalira sve kako treba.. on je doživotno posjetitelj tvog foruma.. garantirano)
- najčešći problemi, zamjerke i pitanja
- literatura
- razmjena distri cd-a i dvd-a.. opensource je pa se smije
i to je to. tako sve ostale...
nadam se da si tražio takav oblik brainstorminga (tako bar to ekonomisti rade.. to mi je struka)
najveći hrvatski portal za kulturu i umjetnost: http://www.svijetkulture.com
Re: Brainstorming
Podržavam!, a trenutno stanje je dobrim dijelom ovakvo kakvo si i napiao u prijedlogu....
- iv@n
- Site Admin
- Postovi: 7631
- Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
- Spol: M
- OS: openSUSE TW
- Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
- Kontakt:
Re: Brainstorming
Da, to se tražilo, hvala!hondo je napisao/la:nadam se da si tražio takav oblik brainstorminga
Sreća je što je CMS napravljen tako da možemo sve to ubaciti s vremenom.
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.