qupzilla browser
Moderator/ica: Moderatori/ce
qupzilla browser
Slučajno sam naišao na ovaj,za mene, novi preglednik.Ne mogu davati nikakve ocjene jer ga koristim nepunih 15 minuta.Ako ga netko želi isprobati, može ga preuzeti ovdje.Nastaviti ću ga koristiti, jer sam znatiželjan.
Ako je post na pogrešnom podforumu, sorry.
Zadnja izmjena: dupin, dana/u 11 ožu 2014, 18:36, ukupno mijenjano 1 put.
Nema veće religije od istine!
Re: qupzila browser
krenulo je super, mislil sam zamjenit ff sa njim, ali sad ga nemogu nikak nanovo natjerat da radi. steta. ako sredim postaje default. lagan, brz a sve kaj mi treba je tam.
- Cooleech
- Moderator
- Postovi: 7027
- Pridružen/a: 13 stu 2010, 21:12
- Spol: M
- OS: Arch Linux KDE
- Lokacija: /hrvatska/solin/
Re: qupzila browser
Isprobavao sam ga neko vrime i još ga imam instaliranog, ali mi nešto kod njega nije baš šljakalo.. sad se već ne sjećam što. Uglavnom, stabilan je za razliku od Midoria. 
I've seen some idiots back in my time, but you man... you're special!Vl@do je napisao/la:Arch imaš upravo zato da uštediš na vremenu. Nemaš nikakvih problema s instalacijama, kompajliranjem i ostalim. Imaš jednostavno funkcionalan i stabilan, uvijek najsvježiji OS, a osim toga je sexy i cool do neba.
Re: qupzila browser
Da, Midori izgleda kao da je konstantno nedorađen.Sada bi se moglo reći, nedorečen. Šteta dobar je to preglednik.Viditi ću hoće li se Qupzila zasititi rada ili će nastaviti raditi kako treba.
Nema veće religije od istine!
Re: qupzila browser
Tko koristi Ubuntu 13.10 ili njegove derivate, može ga instalirati iz Ubuntu Centar Softvera.
Pozz
Pozz
Ok i što sad?
Re: qupzila browser
Djeluje ok.Posto ja imam malo slabiji hardwer djeluje mnogo brzi od ostalih (chrome,firefox itd) tako da mislim da cu ga zadrzati za defaultni browser neko vrijeme 
- Vl@do
- Moderator
- Postovi: 6220
- Pridružen/a: 28 lis 2011, 23:31
- Spol: M
- OS: Arch KDE Plazma
- Lokacija: Zagreb
- Kontakt:
Re: QupZilla browser
@dupin, fali ti jedno "L" u naslovu
Zato mi ga niti pacman niti yaourt nisu prepoznali. 
Sad je u redu, isprobati ću ga svakako.
Sad je u redu, isprobati ću ga svakako.
Zadnja izmjena: Vl@do, dana/u 14 ožu 2014, 19:09, ukupno mijenjano 1 put.
Moj pogled na sve to.
Glavna snaga GNU/Linuxa nije besplatnost, nego SLOBODA.
http://wiki.open.hr/wiki/Linux_CLI_naredbe
Glavna snaga GNU/Linuxa nije besplatnost, nego SLOBODA.
http://wiki.open.hr/wiki/Linux_CLI_naredbe
Re: qupzila browser
Uopće nisam skužio. Hvala ti što si me upozorio.Ispravljeno, a ti imaš zahvalu.Vl@do je napisao/la:@dupin, fali ti jedno "L" u naslovuZato mi ga niti pacman niti yaourt nisu prepoznali.
Sad je u redu, isprobati ću ga svakako.
Nema veće religije od istine!
- holden
- Postovi: 888
- Pridružen/a: 21 lis 2012, 01:13
- Spol: M
- OS: Debian 9 - Gnome
- Lokacija: Ljubljana
Re: qupzilla browser
Onaj ponudjeni repo za opensuse mi ne radi. Hmmm
Sent from my LG-E440 using Tapatalk
Sent from my LG-E440 using Tapatalk
"Onaj koji je video kako vaskrsava mrtvac, s tim se privid neće poigrati" Danilo Kiš
Re: qupzilla browser
baš sam se sada malo igrao sa tim čudom i ekstremno je brz. veoma sam se iznenadio oko dosta stranica koje su inače spre da ovo leti.
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!