Zovem se Kristian, i iz znatiželje sam prije par dana instalirao Ubuntu na svoj PC i po prvi put se susrećem s Linux-ima.
Mogu reći da sam fasciniran da tako nešto može biti besplatno i tako dobro podržano.
Dok još uvijek imam instaliran Windows XP (dual OS), koristim ga sad samo kad moram.Dakle, određene aplikacije i neke igre.
Za glazbu i surfanje koristim Ubuntu.
Ono što me zasad "smeta" kod Linux-a je manualno instaliravanje aplikacija putem komandi, s čim se ne snalazim baš savršeno, al mogu reći da sam više-manje savladao.Koliko me to i smeta, jednako mi je i interesantno i nadam se da ću više toga naučiti s vama tu na forumu.
Do čitanja.