I opet trepće ekran...

Audio, video, codeci...

Moderator/ica: Moderatori/ce

Odgovori
Avatar
Yorkin
Postovi: 190
Pridružen/a: 23 tra 2012, 00:15
Spol: M
OS: CachyOS & MX Xfce
Lokacija: Zabok

I opet trepće ekran...

Post Postao/la Yorkin »

Dragi moji, nisam siguran jel to ima veze sa flashom (nek krepa već jednom) ili čime... koristim Mint 13
uglavnom, kad aktiviram youtube, pa čak i neke stvari koje nisu filmovi (recimo neke stvari na Coursera.org), ekran zatrepće crno na trenutak, bilo da koristim Mozillu bilo Chromium. Što mi je činiti... primjerio sam u Package Manageru da su instalirani i mint-flash11 i gnash.

Kog moram "upucat" da to prestane? Ili da instaliram minitube?
In their respective beginnings, Linux, Olympics and Esperanto had one thing in common - good will.
Avatar
calisto053
Moderator
Postovi: 5812
Pridružen/a: 25 ožu 2012, 14:29
Spol: M
OS: Mint 17.3 Cimet
Lokacija: ~/kauč

Re: I opet trepće ekran...

Post Postao/la calisto053 »

Upucaj oba i upecaj mint-flashplugin i bit ce ti dosta. Prati stanje neko vrijeme, pa pokusaj i s Minitubeom/Gmediafinderom. Ipak, cini mi se da je to problem s grafickom.

PS: trepni kadikad i ti njemu, mozda mu samo fali malo paznje ;)

Sent from my Vip Racer III using Tapatalk 4 Beta
Abzeenth je napisao/la:Dobro onda. Baš me briga. Krepajte od offtopica.
jurastublic je napisao/la:Ovaj thread me podsjeća na krepanu mačku. Treba to pokupit lopatom i zakopat. Onda dezinficirati lopatu. :-D
Odgovori