Prijedlozi, komentari, kritike i sl. vezano uz portal.
Moderator/ica: Moderatori/ce
Grof
Site Admin
Postovi: 9954 Pridružen/a: 04 pro 2007, 08:00
Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la Grof » 25 vel 2009, 13:52
Odlično!
Pokušaj napraviti nešto konkretnog materijala što bi bilo korisno na Wikiju
tartaglia
Postovi: 400 Pridružen/a: 13 sij 2009, 12:57
Spol: M
OS: openSuse 11.3
Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la tartaglia » 25 vel 2009, 13:56
Imam još jedan ispit, kad (ako) to zgotovim ona ću napisat par riječi o nekom matematičkom softwareu.
npr.
R
Avoid the Gates of Hell. Use Linux!
Grof
Site Admin
Postovi: 9954 Pridružen/a: 04 pro 2007, 08:00
Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la Grof » 25 vel 2009, 14:04
tartaglia je napisao/la: Imam još jedan ispit, kad (ako) to zgotovim ona ću napisat par riječi o nekom matematičkom softwareu.
npr.
R
Bilo bi mudrije raditi neke stvari za početnike
Grof
Site Admin
Postovi: 9954 Pridružen/a: 04 pro 2007, 08:00
Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la Grof » 25 vel 2009, 14:33
Prije stvaranja bilo kakvog materijala, moramo sve snimati u HD formatu, jer se u protivnom ne vidi ništa sa ekrana od teksta.
Trenutno sam u proučavanju kako to učiniti.
AviDemux tu treba odigrati ulogu izgleda
4ndY
Moderator
Postovi: 4060 Pridružen/a: 15 svi 2008, 18:05
Spol: M
OS: Fedora/KDE
Lokacija: Hamburg, DE
Kontakt:
Post
Postao/la 4ndY » 25 vel 2009, 16:40
Kad radimo screencastove, ali i screenshotove za pomoć u pojedinoj distri bilo bi dobro da se radi u "defaultnoj" okolini. Barem to nije teško napraviti:
A neutron walks into a bar; he asks the bartender, 'How much for a beer?' The bartender looks at him, and says 'For you, no charge.'
tuxi
Postovi: 889 Pridružen/a: 01 lip 2008, 17:41
Spol: M
OS: Ubuntu 10.04 LTS x64
Post
Postao/la tuxi » 26 vel 2009, 10:32
Jedan prijedlog,
ovdje fali k3b, mislim da je premocan alat i zasluzio je biti tamo.
"Ništa nije sveto, sve je bruto i neto, sve je zabava ..."
iv@n
Site Admin
Postovi: 7631 Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
Spol: M
OS: openSUSE TW
Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
Kontakt:
Post
Postao/la iv@n » 26 vel 2009, 10:34
tuxi je napisao/la: Jedan prijedlog,
ovdje fali k3b, mislim da je premocan alat i zasluzio je biti tamo.
Pa što čekaš?
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
tuxi
Postovi: 889 Pridružen/a: 01 lip 2008, 17:41
Spol: M
OS: Ubuntu 10.04 LTS x64
Post
Postao/la tuxi » 26 vel 2009, 10:40
Pivo! hehe
evo sad cu se prijaviti pa napraviti
"Ništa nije sveto, sve je bruto i neto, sve je zabava ..."
Grof
Site Admin
Postovi: 9954 Pridružen/a: 04 pro 2007, 08:00
Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la Grof » 26 vel 2009, 10:44
tuxi je napisao/la: Pivo! hehe
evo sad cu se prijaviti pa napraviti
Tako treba! Kreativnost se traži! To i je bit otvorene zajednice
podijeli svoju kreativnost sa drugima na način na koji najbolje znaš) (sad će me 4ndY sigurno add/edit
)