Već par puta sam odustao od pythona, neznam ni ja sam zašto. Krenio,pa odusto, krenio pa odusto,tako i sa C++ i sa C.
Želio bih ovaj puta stvarno naučiti Python, jer,koliko sam vidio,mogu se raditi dosta kvalitetni programi u Pythonu za Linux. To želim, raditi programe za Linux. Nemoraju ništa posebno biti, ali čisto da mogu reć da znam nešto.
Pa ovako, mene zanima,kao prvo, koji python uzeti? Vidim da ima više verzija pythona,2.7,3.2 itd.. mislim,koji je bolji za linux programe, dakle koji će imat "više koristi"....
Izabrao sam python zbog (po meni) preglednosti koda, znao sam prije neke osnove i pythona i C++-a, i python mi je nekako pregledniji a i puno jednostavniji... sad pitanje je koji... nisam namjerno htio guglat, nego sam htio čuti vaša mišljenja..pa, pucajte