HOW (HrOpenWiki) - pitanja, prijedlozi, pomoć
Moderator/ica: Moderatori/ce
Re: HOW (HrOpenWiki) - pitanja, prijedlozi, pomoć
Kako je kategorizacija wikija kaos, trebalo bi se na njoj poraditi. Evo moj prijedlog: https://docs.google.com/drawings/d/1ROM ... q8LlA/edit
Aktualnost sadržaja je isto loša, pa bi se i na tome trebalo poraditi... Nadam se da će netko početi raditi na ovom projektu. (ponovno)
Aktualnost sadržaja je isto loša, pa bi se i na tome trebalo poraditi... Nadam se da će netko početi raditi na ovom projektu. (ponovno)
Re: HOW (HrOpenWiki) - pitanja, prijedlozi, pomoć
Ma dio s operativnim sustavima je OK, ali ovo s aplikacijama stvarno treba posložit. Ovako kao si rekao bi bilo dobro.
Pa prijavi se i počni uredjivati
Pa prijavi se i počni uredjivati
Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging siteLutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.
Re: HOW (HrOpenWiki) - pitanja, prijedlozi, pomoć
Prijavljen jesam, i registriran, ali ne mogu cijeli wiki sam, i zbog toga pozivam druge da se pridruže. 
- Medojedni jazavac
- Postovi: 1536
- Pridružen/a: 22 tra 2012, 08:55
- Spol: M
- OS: eOS Luna
- Lokacija: ForHill Croatia
- Kontakt:
Re: HOW (HrOpenWiki) - pitanja, prijedlozi, pomoć
Distre su outdated totalno.max360se je napisao/la:Ma dio s operativnim sustavima je OK, ali ovo s aplikacijama stvarno treba posložit. Ovako kao si rekao bi bilo dobro.
Pa prijavi se i počni uredjivati
Skupljamo ideje na ircu i smatram da ce se preuzeti inicijativa.
stefan je napisao/la:tu mač gemišta
To understand recursion, you must first understand recursion.
- retsam
- Postovi: 2254
- Pridružen/a: 11 svi 2009, 16:26
- Spol: M
- OS: Arch Linux x86-64 subtle
- Lokacija: /dev/pts/0
Re: HOW (HrOpenWiki) - pitanja, prijedlozi, pomoć
Da imamo sliku s opensusetom s kde 3, a nije u sekciji poviest 
Ken Thompson je napisao/la:One of my most productive days was throwing away 1000 lines of code.
Pikacode - Arch configs
Pikacode - dwm config
Re: HOW (HrOpenWiki) - pitanja, prijedlozi, pomoć
I Mandriva je tamo XD
Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging siteLutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.
- retsam
- Postovi: 2254
- Pridružen/a: 11 svi 2009, 16:26
- Spol: M
- OS: Arch Linux x86-64 subtle
- Lokacija: /dev/pts/0
Re: HOW (HrOpenWiki) - pitanja, prijedlozi, pomoć
Ajde dodjite na IRC da se dogovorimo kako ćemo se raspodieliti u timove
Ken Thompson je napisao/la:One of my most productive days was throwing away 1000 lines of code.
Pikacode - Arch configs
Pikacode - dwm config
- 4ndY
- Moderator
- Postovi: 4060
- Pridružen/a: 15 svi 2008, 18:05
- Spol: M
- OS: Fedora/KDE
- Lokacija: Hamburg, DE
- Kontakt:
Re: HOW (HrOpenWiki) - pitanja, prijedlozi, pomoć
1. "Zatvorene" aplikacije u pravilu ne stavljamo na Wiki, tako da one ne bi trebale imati svoju kategoriju. No ipak, mnogi koriste svakodnevno vlasničke aplikacije u svakodnevnom radu pa je ostalo kompromisno rješenje ova stranica.iweb je napisao/la:Kako je kategorizacija wikija kaos, trebalo bi se na njoj poraditi. Evo moj prijedlog: https://docs.google.com/drawings/d/1ROM ... q8LlA/edit
Aktualnost sadržaja je isto loša, pa bi se i na tome trebalo poraditi... Nadam se da će netko početi raditi na ovom projektu. (ponovno)
2. Wiki kao takav ne mora biti hijerarhijski strukturiran (nije ni praktično pogodan za takvo što), tako da ne znam na što se točno odnosi ova shema na Google Docsu?
3. Zašto su distribucije, kao i okruženja, samo pod GNU/Linuxom? Postoji recimo i Debian na FreeBSD, a sva okruženja se u pravilu vrte i na BSD-ovima.
Usput, svakako pozdravljam inicijativu za ažuriranjem HOW-a kao i brainstorming oko organizacije sadržaja.
A neutron walks into a bar; he asks the bartender, 'How much for a beer?' The bartender looks at him, and says 'For you, no charge.'
Re: HOW (HrOpenWiki) - pitanja, prijedlozi, pomoć
Ako se ne protivite, radimo na listi sadržaja koji je zastarjel. Bude link tu.
- Suko
- Site Admin
- Postovi: 16079
- Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
- Spol: M
- OS: Mint 17 Cinnamon
- Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Re: HOW (HrOpenWiki) - pitanja, prijedlozi, pomoć
Oho, ekipa se sprema za pisanje Wikija!
Herc bu me strefil! Ja sam mislil da si ja to vise za zivota nebum vidil! Smrc!
Herc bu me strefil! Ja sam mislil da si ja to vise za zivota nebum vidil! Smrc!