Stranica: 1/2.
Stigao je Google Earth 6
Postano: 30 stu 2010, 13:45
Postao/la Markec
Re: Stigao je Google Earth 6
Postano: 30 stu 2010, 15:17
Postao/la zole052
Ja sam ga probo instalirati na LMDE, standard prvo instaliram googleearth-package pa make-googleearth-package --force napravim .deb, instaliram i kada ga pokusam pokrenuti izbaci
/usr/bin/googleearth: 14: /usr/lib/googleearth/googleearth-bin: not found
Re: Stigao je Google Earth 6
Postano: 30 stu 2010, 18:08
Postao/la Archon
zole052 je napisao/la:Ja sam ga probo instalirati na LMDE, standard prvo instaliram googleearth-package pa make-googleearth-package --force napravim .deb, instaliram i kada ga pokusam pokrenuti izbaci
/usr/bin/googleearth: 14: /usr/lib/googleearth/googleearth-bin: not found
Ja sam instalirao kao Vi i isto mi je izbacilo tu gresku.
Onda sam ukucao:
sudo apt-get install lsb-core
Nako toga mi radi, ono... tip-top
Pokusajte, mozda upali i kod Vas.
Pozzz
Re: Stigao je Google Earth 6
Postano: 30 stu 2010, 19:00
Postao/la shrike
Meni instalacija google eartha nikada nije radila bez problema, a i kada proradi ,radi samo u safe modu.
Re: Stigao je Google Earth 6
Postano: 30 stu 2010, 19:23
Postao/la zole052
Archon je napisao/la:
Ja sam instalirao kao Vi i isto mi je izbacilo tu gresku.
Onda sam ukucao:
sudo apt-get install lsb-core
Nako toga mi radi, ono... tip-top
Pokusajte, mozda upali i kod Vas.
Pozzz
Ma bravo... nisam naletio na tu informaciju preko googlea... sada radi savrseno

I u buducnosti izbjegavaj ono "Vi", nije pristojno ovdje na nasem forumu

Re: Stigao je Google Earth 6
Postano: 30 stu 2010, 21:28
Postao/la nicky
Archon je napisao/la:
Ja sam instalirao kao Vi i isto mi je izbacilo tu gresku.
Onda sam ukucao:
sudo apt-get install lsb-core
Nako toga mi radi, ono... tip-top
Pokusajte, mozda upali i kod Vas.
Pozzz
Jupi jeej, sad i meni radi

Re: Stigao je Google Earth 6
Postano: 30 stu 2010, 21:31
Postao/la nicky
Ispričavam se zbog duplog posta

Re: Stigao je Google Earth 6
Postano: 30 stu 2010, 21:38
Postao/la zole052
Neznam da li je i to novo ali po prvi puta sam primjetio da postoji Google Earth plug-in za browsere ali jos nije dostupan za linux
http://www.google.com/earth/explore/pro ... lugin.html
Re: Stigao je Google Earth 6
Postano: 01 pro 2010, 08:38
Postao/la Lutherus
Re: Stigao je Google Earth 6
Postano: 01 pro 2010, 21:48
Postao/la Suko