Stranica: 1/1.

Ne mogu skinuti cijeli linux 8.04

Postano: 08 svi 2008, 14:07
Postao/la linuxstarter
Skinem ga, dođe do pola i kaže da je skinut. Otvorim.ISO file s VMwareom (program za virtual pc) i kliknem Install Ubuntu i onda mi zablokira. Koristm firefox. Već sam ga 3 puta skinuo. Što da radim?

Re: Ne mogu skinuti cijeli linux 8.04

Postano: 08 svi 2008, 14:18
Postao/la Tux Slave
Probaj skidati sa nekim download managerom(Getright ili neki drugi sa podrskom za nastavak skidanja). Cesta stvar se meni desava sa Firefoxom prilikom skidanja vecih fileova.

Re: Ne mogu skinuti cijeli linux 8.04

Postano: 08 svi 2008, 14:25
Postao/la kaiwan
linuxstarter je napisao/la:Skinem ga, dođe do pola i kaže da je skinut. Otvorim.ISO file s VMwareom (program za virtual pc) i kliknem Install Ubuntu i onda mi zablokira. Koristm firefox. Već sam ga 3 puta skinuo. Što da radim?
imas super program,
http://www.filehippo.com/download_free_ ... d_manager/
ako skidas sa windowsa, tamo pod integrity unesi MD5 sumu i on to provjeri nakon downloada, pa ako je
ta suma ok onda je dobro skinuto, ako ne on te pita dal da resetira download.

Re: Ne mogu skinuti cijeli linux 8.04

Postano: 09 svi 2008, 10:09
Postao/la shrike
wget u komandnoj liniji je odličan, Može raditi i u pozadini.