Stranica: 1/2.
DreamLinux Desktop Edition 3.5
Postano: 01 ožu 2009, 19:23
Postao/la iv@n
Re: DreamLinux Desktop Edition 3.5
Postano: 01 ožu 2009, 19:55
Postao/la Mravac
Upravo ga pokusavam skinuti no izgleda da im ne radi server kakos pada, ili je navala prevelika..
Re: DreamLinux Desktop Edition 3.5
Postano: 02 ožu 2009, 09:05
Postao/la ziko
i ja isto... skidalo sa 10 KB/s pa odusto...
probat cu kasnije...
e ovako me zanima, jel se moze za ubuntu skinut onaj dock bar (ono na dnu ekrana, mislim da je to iskopirano iz mac OS ako se nevaram, ali meni izgleda kul

)
Re: DreamLinux Desktop Edition 3.5
Postano: 02 ožu 2009, 09:23
Postao/la cyber destroyer
Re: DreamLinux Desktop Edition 3.5
Postano: 02 ožu 2009, 10:05
Postao/la fritz62s
@ cyber destroyer
Jesi prochitao ti naslov teme?

Re: DreamLinux Desktop Edition 3.5
Postano: 02 ožu 2009, 10:55
Postao/la speedy
fritz62s je napisao/la:@ cyber destroyer
Jesi prochitao ti naslov teme?

pogledaj post iznad njegovog

Re: DreamLinux Desktop Edition 3.5
Postano: 02 ožu 2009, 10:58
Postao/la iv@n
ziko je napisao/la:e ovako me zanima, jel se moze za ubuntu skinut onaj dock bar (ono na dnu ekrana, mislim da je to iskopirano iz mac OS ako se nevaram, ali meni izgleda kul

)
Može. Kolega ti je već napisao za AWN, ali imaš i manje zahtjevan Engage pa si pogledaj to malo....

Re: DreamLinux Desktop Edition 3.5
Postano: 02 ožu 2009, 11:01
Postao/la Archon
Isprobao sam LiveCD.
Distribucija je vrlo brza i ugodna za rad.
Jako mi se dopalo sto je moja bezicna "Atheros 5007EG" proradila od prve.
Sve u svemu, uskoro cu je instalirati.
Re: DreamLinux Desktop Edition 3.5
Postano: 02 ožu 2009, 11:04
Postao/la fritz62s
hahahaha, ja sam mentol, izvinjavam se! Izgleda da ipak ja nisam chitao

Re: DreamLinux Desktop Edition 3.5
Postano: 02 ožu 2009, 11:16
Postao/la iv@n
fritz62s je napisao/la:hahahaha, ja sam mentol, izvinjavam se! Izgleda da ipak ja nisam chitao

Polupani lončiči
