Mislim ovo je zbilja arch legenda ili..?shrike je napisao/la:Starci šapatom po selu predaju legendu da ako za krvavog mjeseca uhvatiš svemirskog jazavca Luju (naravno, i dok lički vuk zavija) a za koje vrijeme i majka bukva i otac međed rade one stvari ne dalje od tri boce rakije, otkrit će ti se istina o cooleechu. Ali pazi se, ak te međed vidi mogo'b svakako najebat!exithus lethalis je napisao/la:Misliš da je cool+leech=cooleech..?![]()
Prva instalacija Archa
Moderator/ica: Moderatori/ce
-
exithus lethalis
Re: Prva instalacija Archa
- jurastublic
- Postovi: 1907
- Pridružen/a: 16 tra 2011, 08:34
- Spol: M
- OS: Mint 10 LXDE itd...
- Lokacija: i grupa Film
Re: Prva instalacija Archa
Nije prava složenica. Da jest, vjerojatno bi se negdje ušuljao i Arch. S tim dodatkom ispalo bi nešto poput cooarcheech. Što nekako ne zvuči dobro.exithus lethalis je napisao/la:Misliš da je cool+leech=cooleech..?![]()
btw ja sam rješio "update grub" u arch kontekstu
Re: Prva instalacija Archa
Na klingonskom zvuči baš okjurastublic je napisao/la: Nije prava složenica. Da jest, vjerojatno bi se negdje ušuljao i Arch. S tim dodatkom ispalo bi nešto poput cooarcheech. Što nekako ne zvuči dobro.
- Cooleech
- Moderator
- Postovi: 7025
- Pridružen/a: 13 stu 2010, 21:12
- Spol: M
- OS: Arch Linux KDE
- Lokacija: /hrvatska/solin/
Re: Prva instalacija Archa
Ajde, dosta je offtopica. Ne zagađujte temu. Imate čavrljanje za to. 
I've seen some idiots back in my time, but you man... you're special!Vl@do je napisao/la:Arch imaš upravo zato da uštediš na vremenu. Nemaš nikakvih problema s instalacijama, kompajliranjem i ostalim. Imaš jednostavno funkcionalan i stabilan, uvijek najsvježiji OS, a osim toga je sexy i cool do neba.
- calisto053
- Moderator
- Postovi: 5812
- Pridružen/a: 25 ožu 2012, 14:29
- Spol: M
- OS: Mint 17.3 Cimet
- Lokacija: ~/kauč
Re: Prva instalacija Archa
bertone je napisao/la:Na klingonskom zvuči baš okjurastublic je napisao/la: Nije prava složenica. Da jest, vjerojatno bi se negdje ušuljao i Arch. S tim dodatkom ispalo bi nešto poput cooarcheech. Što nekako ne zvuči dobro.
PetaQ!Cooleech je napisao/la:Ajde, dosta je offtopica. Ne zagađujte temu. Imate čavrljanje za to.
Abzeenth je napisao/la:Dobro onda. Baš me briga. Krepajte od offtopica.
jurastublic je napisao/la:Ovaj thread me podsjeća na krepanu mačku. Treba to pokupit lopatom i zakopat. Onda dezinficirati lopatu.