Stranica: 1/1.

Viber desktop

Postano: 09 lis 2016, 09:27
Postao/la Vl@do
Od prve proradio.
Arch i Manjaro provjereno podržavaju.

Kod: Označi sve

yaourt viber
...i dalje samo slijediti upute.

Re: Viber desktop

Postano: 09 lis 2016, 13:37
Postao/la Cooleech
Da, samo se na Archu treba malo poigrat. Viber treba:

Kod: Označi sve

LD_PRELOAD=libcurl.so.3 exec /opt/viber/Viber
i sve šljaka.

Re: Viber desktop

Postano: 09 lis 2016, 13:55
Postao/la calisto053
Na Mintu sam instalirao deb sa službene stranice i sve odlično radi (doduše, nikad nisam probao video pozive). Koju verziju imate?

Re: Viber desktop

Postano: 09 lis 2016, 17:20
Postao/la JH-IM
Meni Viber radi i na Ubuntuu i Antergosu bez problema, ne treba ništa podešavati.

Re: Viber desktop

Postano: 09 lis 2016, 18:36
Postao/la Cooleech
calisto053 je napisao/la:Na Mintu sam instalirao deb sa službene stranice i sve odlično radi (doduše, nikad nisam probao video pozive). Koju verziju imate?
Ja htio instalirat preko AUR-a ali taj njihov PKGBUILD javlja grešku (potrebno obrisati jednu liniju di piše install=štagod.install) pa na kraju i sam skinuo deb paket i raspakirao ga po sustavu. :hihi