Stranica: 1/4.

[RIJEŠENO] Google Chrome se stalno ruši

Postano: 21 stu 2014, 17:32
Postao/la Max Bunker
Google chrome se konstantno ruši nakon što se danas nadogradio kroz sistem update redovan. Jednostavno nestane sa ekrana, bez ikakve obavijesti o pogrešci. Nema pravila kada se skrši, nekad na upisivanju nekog pasworda a nekad kod otvaranja nove kartice. Os je ubuntu 14.04, 64 bit.
Chromium i firefox rade ok.

Ima kakva ideja?

Re: Google Chrome se stalno ruši

Postano: 21 stu 2014, 17:36
Postao/la bertone
Možda si negdje nešto ružno rekao ili napisao o njemu pa se sad osvećuje :zvizdi

Re: Google Chrome se stalno ruši

Postano: 21 stu 2014, 18:10
Postao/la Cooleech
Koji će ti klinac Chrome pored Chromiuma? :zbunj :misli

Re: Google Chrome se stalno ruši

Postano: 21 stu 2014, 19:34
Postao/la Max Bunker
Pa chrome mi najbrže radi, i ne zahtijeva nikakve dodatke tipa flash i slično.. All in one proizvod.

Nije nitko imao sličan problem pa da mi predloži način rješavanja ?

Re: Google Chrome se stalno ruši

Postano: 21 stu 2014, 19:55
Postao/la bertone
Ne koristim Chrome pa sam zato prethodni post napisao kao šalu jer si tražio bilo kakvo mišljenje :-D

On topic.. jednom mi se nakon nadogradnje FF strgao addon ImageToolbar i kad god bih išao spremiti neku sliku, FF se srušio.. za nekih 2-3 tjedna su popravili propust i dalje je sve radilo kao i prije.. znači bez obzira koliko dugo (vremenski koristiš) Chrome, neka radnja ga sruši i na tebi je sad da utvrdiš koja i provjeriš kada će rješenje ako je već netko prijavio bug, a ako nije prijavio ga ti.

Re: Google Chrome se stalno ruši

Postano: 21 stu 2014, 20:41
Postao/la Max Bunker
Ma pa znaš da sam uvjek za šale i šegu...
Valjda ova nova verzija chroma radi samo na parne datume... :-)

Pokušavao sam uhvatiti uzrok, ali nema ponavljajućeg obrasca pa je teško dokumentirati.

Prijavio sam greškicu i googleu, a oni mi poslali niz nekakvih libova koje su predložili da nadogradim. Sve sam ih pogledao u softver centru i imam sve najnovije tak da nije to.

Synaptic kaže da nema broken depedencya...

Aj srećom imam chromium i ff za rezervu, al nije to to... Idem danas odigrati online loto, i u chromiumu, na stranici lutrije, prazno bijelo polje tamo di bi trebali biti brojevi za naklikati.. Zato mi je chrome dobar jer radi sve na svim stranicama i netraži nikakve dodatke ni plugine, čak i mnogi talk mesengeri rade drito iz chroma...

Ak se ko sjeti prijedloga, rado probam...
:-)

Re: Google Chrome se stalno ruši

Postano: 22 stu 2014, 14:26
Postao/la Abzeenth
Kako izgleda ispis kad ga pokreneš iz terminala?
Ako ne možeš odgonetnuti što bi mogao biti problem, zalijepi ga ovdje pa će možda netko znati.

Još jedan prijedlog - napravi downgrade ili ako se ne može, nađi paket od prethodne verzije i instaliraj ga. Dakle, vrati se na prethodnu verziju (koja je, pretpostavljam, radila kako treba) i čekaj da izađe nova verzija Chromea ili neki patch.

Re: Google Chrome se stalno ruši

Postano: 22 stu 2014, 14:34
Postao/la PunkBastard
Cooleech je napisao/la:Koji će ti klinac Chrome pored Chromiuma? :zbunj :misli
Ja nisam na Chromiumu mogao natjerati flash da proradi, probao adobeov, ništa, probao adobeov pepper flash, NULL, probao gnash, nope, jednostavno je odbijao suradnju i zbog toga koristim Chrome opet, bar dok još malo Maxthon ne testiram, nekako mi Maxthon još nije potpuno sazrio a Chrome i FF rapidno bivaju sve lošiji i lošiji.

Re: Google Chrome se stalno ruši

Postano: 22 stu 2014, 15:23
Postao/la Max Bunker
Može točna uputa kako da chrome pokrenem iz terminala na ubuntu, pa da dobijem neki ispis nakon kaj se chrome sruši ?

Re: Google Chrome se stalno ruši

Postano: 22 stu 2014, 15:36
Postao/la PunkBastard

Kod: Označi sve

google-chrome
ili

Kod: Označi sve

chrome-stable