PCLinuxOS&Mandriva fan klub
Postano: 17 ruj 2014, 19:45
Kak to da ne postoji fan klub za PCLinuxOS i Mandrivu?
Dakle dragi fanovi tih distri, (je, dobro vidite, tekst je isti ko u Arch fan klubu, ubuntu fan klubu, suse fan klubu te fedora fan klubu i debian fan klubu
).
Trebam novu ikonu za ovaj podforum koja će se prikazivat na početnoj stranici foruma. Dimenzije moraju biti
60px*60px. Ikona smije biti jpg, png, bmp, a možebitno i svg.
Molim vas prijedloge u temu: http://www.linuxzasve.com/forum/viewtop ... 23&t=11858
Dakle dragi fanovi tih distri, (je, dobro vidite, tekst je isti ko u Arch fan klubu, ubuntu fan klubu, suse fan klubu te fedora fan klubu i debian fan klubu
Trebam novu ikonu za ovaj podforum koja će se prikazivat na početnoj stranici foruma. Dimenzije moraju biti
60px*60px. Ikona smije biti jpg, png, bmp, a možebitno i svg.
Molim vas prijedloge u temu: http://www.linuxzasve.com/forum/viewtop ... 23&t=11858