Zovem se Ivan i novi sam u svijetu Linuxa. Danas se instalira Ubuntu 12.04. Razloga je dosta za prelazak, prije svega sloboda u kreiranju sučelja (fan Androida
Pozdrav od još jednog Newbia
Moderator/ica: Moderatori/ce
Pravila foruma
Dobrodošli na forum portala linuxzasve.com. Ovo je mjesto gdje se ukratko možete predstaviti - slobodno otvorite novu temu i ukratko nam recite nešto o sebi. Također, poželjno je odmah ispuniti profil sa informacijama (Profil/Postavke, gore lijevo).
Dobrodošli na forum portala linuxzasve.com. Ovo je mjesto gdje se ukratko možete predstaviti - slobodno otvorite novu temu i ukratko nam recite nešto o sebi. Također, poželjno je odmah ispuniti profil sa informacijama (Profil/Postavke, gore lijevo).
- Equilibrium
- Postovi: 14
- Pridružen/a: 23 stu 2013, 16:35
- Spol: M
- OS: Linux Ubuntu 12.04
- Lokacija: Sisak
Pozdrav od još jednog Newbia
Pozdrav svima!
Zovem se Ivan i novi sam u svijetu Linuxa. Danas se instalira Ubuntu 12.04. Razloga je dosta za prelazak, prije svega sloboda u kreiranju sučelja (fan Androida
) a i da probam malo nešto novo. 
Zovem se Ivan i novi sam u svijetu Linuxa. Danas se instalira Ubuntu 12.04. Razloga je dosta za prelazak, prije svega sloboda u kreiranju sučelja (fan Androida
- Abzeenth
- Site Admin
- Postovi: 6502
- Pridružen/a: 06 lip 2009, 23:16
- OS: Kubuntu & Fedora
- Lokacija: Online
Re: Pozdrav od još jednog Newbia
Dobrodošao, imenjače!
Zgodan avatar 
- Equilibrium
- Postovi: 14
- Pridružen/a: 23 stu 2013, 16:35
- Spol: M
- OS: Linux Ubuntu 12.04
- Lokacija: Sisak
Re: Pozdrav od još jednog Newbia
U skladu sa profesijom!
Koliko toliko..
Hvala!
Hvala!
Re: Pozdrav od još jednog Newbia
Dobro dosao 
Re: Pozdrav od još jednog Newbia
Dobrodošao
.. i jel voziš avione ili poslužuješ cugu u njima?
.. i jel voziš avione ili poslužuješ cugu u njima?
- Equilibrium
- Postovi: 14
- Pridružen/a: 23 stu 2013, 16:35
- Spol: M
- OS: Linux Ubuntu 12.04
- Lokacija: Sisak
Re: Pozdrav od još jednog Newbia
Haha, ni jedno ni drugo..Iako ovo prvo i ne bi bilo loše probati ponekad..
Sjedim na zemlji i pazim da se ne "kresnu".
Hvala Bertone!
Sjedim na zemlji i pazim da se ne "kresnu".
Hvala Bertone!
- Cooleech
- Moderator
- Postovi: 7027
- Pridružen/a: 13 stu 2010, 21:12
- Spol: M
- OS: Arch Linux KDE
- Lokacija: /hrvatska/solin/
Re: Pozdrav od još jednog Newbia
Dobro doša, eq. Na koga paziš da se ne kresne? Avioni ili ljudi? 
I've seen some idiots back in my time, but you man... you're special!Vl@do je napisao/la:Arch imaš upravo zato da uštediš na vremenu. Nemaš nikakvih problema s instalacijama, kompajliranjem i ostalim. Imaš jednostavno funkcionalan i stabilan, uvijek najsvježiji OS, a osim toga je sexy i cool do neba.
- Equilibrium
- Postovi: 14
- Pridružen/a: 23 stu 2013, 16:35
- Spol: M
- OS: Linux Ubuntu 12.04
- Lokacija: Sisak
Re: Pozdrav od još jednog Newbia
Ja na avione, naravno..Na ovo drugo kresanje paze piloti. Imaju svoje mjere i metode. 
Hvala!
Hvala!
Re: Pozdrav od još jednog Newbia
Dobro nam dosao, ugodno druzenje ti zelim! 
Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging siteLutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.
- calisto053
- Moderator
- Postovi: 5812
- Pridružen/a: 25 ožu 2012, 14:29
- Spol: M
- OS: Mint 17.3 Cimet
- Lokacija: ~/kauč
Re: Odg: Pozdrav od još jednog Newbia
max360se je napisao/la:Dobro nam dosao, ugodno druzenje ti zelim!
Abzeenth je napisao/la:Dobro onda. Baš me briga. Krepajte od offtopica.
jurastublic je napisao/la:Ovaj thread me podsjeća na krepanu mačku. Treba to pokupit lopatom i zakopat. Onda dezinficirati lopatu.