Stranica: 1/3.

Pozdrav!

Postano: 27 lip 2013, 06:49
Postao/la theVatroslav
Eto nakon dugo vremena što sam zainteresiran za Linux, instalirao sam Slackware prije kakva tri četiri dana. Uz relativno male poteškoće u snalaženju - zadovoljan sam i zaiteresiran za opsežnije učenje, u slobodno vrijeme.

Inače dolazim iz Hrvatske, iz Dubrovnika...

Eto neka je to sve za sad.

Re: Pozdrav!

Postano: 27 lip 2013, 07:03
Postao/la theVatroslav
Također, imam dvadeset jednu godinu, studiram psihologiju i u slobodno se vrijeme bavim svim i svačim.

I ne volim se predstavljat , pa je ovo dosta šturo upoznavanje. :zabrinut

editirano, sporadi oči koje peku

Re: Pozdrav!

Postano: 27 lip 2013, 07:21
Postao/la zole052
:welcome:

Re: Pozdrav!

Postano: 27 lip 2013, 07:37
Postao/la Fugu
Dobrodošao! :welcome:

Netipično ime za nekog iz Dubrovnika?

Re: Pozdrav!

Postano: 27 lip 2013, 07:44
Postao/la Suko
Dobro nam dosao! :-)

Re: Pozdrav!

Postano: 27 lip 2013, 07:47
Postao/la theVatroslav
Pa... jest netipično. Vatroslav mi je zapravo krsno ime. Inače se zovem Božo. :-D

Vatroslav mi eto strašno odgovara pa ga koristim kao nick a vjerojatno ću ga ubaciti i kao srednje.

I hvala svima na dobrodošlici.

Re: Pozdrav!

Postano: 27 lip 2013, 07:54
Postao/la Medojedni jazavac
Odalami Jofreya za nas.

Re: Pozdrav!

Postano: 27 lip 2013, 08:15
Postao/la madone
Posdraf :welcome:

Re: Pozdrav!

Postano: 27 lip 2013, 09:08
Postao/la iv@n
Hai! :bok

Re: Pozdrav!

Postano: 27 lip 2013, 09:44
Postao/la bertone
:welcome: