Stranica: 1/3.
Pozdrav!
Postano: 27 lip 2013, 06:49
Postao/la theVatroslav
Eto nakon dugo vremena što sam zainteresiran za Linux, instalirao sam Slackware prije kakva tri četiri dana. Uz relativno male poteškoće u snalaženju - zadovoljan sam i zaiteresiran za opsežnije učenje, u slobodno vrijeme.
Inače dolazim iz Hrvatske, iz Dubrovnika...
Eto neka je to sve za sad.
Re: Pozdrav!
Postano: 27 lip 2013, 07:03
Postao/la theVatroslav
Također, imam dvadeset jednu godinu, studiram psihologiju i u slobodno se vrijeme bavim svim i svačim.
I ne volim se predstavljat , pa je ovo dosta šturo upoznavanje.
editirano, sporadi oči koje peku
Re: Pozdrav!
Postano: 27 lip 2013, 07:21
Postao/la zole052
Re: Pozdrav!
Postano: 27 lip 2013, 07:37
Postao/la Fugu
Dobrodošao!
Netipično ime za nekog iz Dubrovnika?
Re: Pozdrav!
Postano: 27 lip 2013, 07:44
Postao/la Suko
Dobro nam dosao!

Re: Pozdrav!
Postano: 27 lip 2013, 07:47
Postao/la theVatroslav
Pa... jest netipično. Vatroslav mi je zapravo krsno ime. Inače se zovem Božo.
Vatroslav mi eto strašno odgovara pa ga koristim kao nick a vjerojatno ću ga ubaciti i kao srednje.
I hvala svima na dobrodošlici.
Re: Pozdrav!
Postano: 27 lip 2013, 07:54
Postao/la Medojedni jazavac
Odalami Jofreya za nas.
Re: Pozdrav!
Postano: 27 lip 2013, 08:15
Postao/la madone
Posdraf

Re: Pozdrav!
Postano: 27 lip 2013, 09:08
Postao/la iv@n
Hai!

Re: Pozdrav!
Postano: 27 lip 2013, 09:44
Postao/la bertone