Stranica: 1/10.
Rasprava o dizajnu majica sezona 2013.
Postano: 22 svi 2013, 19:19
Postao/la Suko
U ovoj temi možete raspravljati o dizajnu majica.
Možete nabacivati svoje ideje, raspravljati pojedine dizajne, ubacivati svoje napola dovršene dizajne i skice....
Evo jedna motivacijska da pokrene raspravu:
A sad brzo za Gimp/Inkscape!
Re: Rasprava o dizajnu majica sezona 2013.
Postano: 23 svi 2013, 10:17
Postao/la iForce
Postoji li šansa da se ove godine uzmu majice na koje se ne lijepe mucice i koje su generalno od boljeg pamuka.
Sent from my HTC One
Re: Rasprava o dizajnu majica sezona 2013.
Postano: 23 svi 2013, 11:28
Postao/la Suko
Kakve mucice?
Moje majice su baš super kvalitetne bile.
Re: Rasprava o dizajnu majica sezona 2013.
Postano: 23 svi 2013, 11:33
Postao/la PunkBastard
Suko je napisao/la:Kakve mucice?
Moje majice su baš super kvalitetne bile.
To su ona neke VIP, samo za admine

Re: Rasprava o dizajnu majica sezona 2013.
Postano: 23 svi 2013, 12:12
Postao/la shrike
moje su isto ok. MOžda si ti dobio baš jednu lošu (nekako).
Re: Rasprava o dizajnu majica sezona 2013.
Postano: 23 svi 2013, 12:45
Postao/la Vl@do
Prošle godine su bile super kvalitetne. Ne samo da se ne lijepe mucice, nego sva prašina, mačje dlake i ostalo bježi od njih.

Re: Rasprava o dizajnu majica sezona 2013.
Postano: 23 svi 2013, 13:33
Postao/la domi
PunkBastard je napisao/la:Suko je napisao/la:Kakve mucice?
Moje majice su baš super kvalitetne bile.
To su ona neke VIP, samo za admine

Pa admini inače imaju privilegije

Re: Rasprava o dizajnu majica sezona 2013.
Postano: 23 svi 2013, 14:07
Postao/la zole052
...ove zadnje su meni i cimeru nekako pre kratke bile

Re: Rasprava o dizajnu majica sezona 2013.
Postano: 23 svi 2013, 14:15
Postao/la max360se
Volio bi da ove godine, ako je ikako moguce, majice imaku kolet malo na V

Re: Rasprava o dizajnu majica sezona 2013.
Postano: 23 svi 2013, 14:33
Postao/la Suko
Neee! Onda ih ne mogu nositi ispod kute u ordinaciji.