Stranica: 10/13.
Re: [OBAVEZNO!] Susret Slavonaca sljedeći vikend
Postano: 23 ruj 2012, 12:48
Postao/la iv@n
Calisto i ja u centru Tvrdje.
Re: [OBAVEZNO!] Susret Slavonaca sljedeći vikend
Postano: 23 ruj 2012, 12:49
Postao/la zole052
iv@n je napisao/la:Calisto i ja u centru Tvrdje.
ocemo imati live prijenos

Re: [OBAVEZNO!] Susret Slavonaca sljedeći vikend
Postano: 24 ruj 2012, 06:49
Postao/la Vl@do
Bilo mi je lijepo družiti se s ovom ekipom. Što više takvih susreta ubuduće.

Re: [OBAVEZNO!] Susret Slavonaca sljedeći vikend
Postano: 24 ruj 2012, 07:27
Postao/la Suko
Je. Bilo je odlicno.
Trebali bi uskoro ponoviti.
Mozda na ovom INFO-u?
Re: [OBAVEZNO!] Susret Slavonaca sljedeći vikend
Postano: 24 ruj 2012, 16:30
Postao/la zole052
bas je lijepo vidjeti vas iako neznamo tko je tko
osim ivana naravno, on je poznata licnost...
Re: [OBAVEZNO!] Susret Slavonaca sljedeći vikend
Postano: 24 ruj 2012, 16:34
Postao/la drone
zole052 je napisao/la:
osim ivana naravno, on je poznata licnost...
I Vl@do je poznata ličnost

Re: [OBAVEZNO!] Susret Slavonaca sljedeći vikend
Postano: 24 ruj 2012, 16:34
Postao/la zole052
drone je napisao/la:zole052 je napisao/la:
osim ivana naravno, on je poznata licnost...
I Vl@do je poznata ličnost

ups... oprosti vlado

Re: [OBAVEZNO!] Susret Slavonaca sljedeći vikend
Postano: 24 ruj 2012, 16:38
Postao/la zole052
a sukin glas znamo, samo ga treba nekako spojiti sa licem

Re: [OBAVEZNO!] Susret Slavonaca sljedeći vikend
Postano: 24 ruj 2012, 16:54
Postao/la domi
zole052 je napisao/la:a sukin glas znamo, samo ga treba nekako spojiti sa licem

Pa vidiš po izgledu starosti tko je Suko i najljepši je

Re: [OBAVEZNO!] Susret Slavonaca sljedeći vikend
Postano: 24 ruj 2012, 16:56
Postao/la domi
Mogli bi jedno druženje u Rijeci 07.10.Kastav Bela Nedeja!
Bela nedeja, tradicionalni je sajam u čast mladog vina u Kastvu iznad Rijeke.
Organizira se prve nedjelje u listopadu, a prema pisanim zapisima riječ je o sajmu starom čak 600 godina jer se spominje već u Zakonu Grada Kastva iz 1400. godine.
Središnji događaj sajma je kušanje vrlo mladog vina, u pravilu domaće ‘belice’, ali ne manjka ni drugog vina.
Jedini je uvjet da je vino – mlado.