Stranica: 9/37.

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 29 sij 2009, 22:45
Postao/la Suko
fridrik je napisao/la:Pozdrav ekipi!

Napisao sam (zapravo više načičkao slikama) upute za instalaciju Debiana!

kava

Pogledajte! Da nisam kakve bedastoće napisal ...

:D
Bravo majstore !
Svaka čast!
U stvari što je više sličica to je možda i bolje.
Bar se početnik neće uplašiti.
Sad navali na druge tekstove !

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 29 sij 2009, 23:05
Postao/la Tux Slave
Sad sam dodao chown pošto su komande slabo zastupljene... Eh sad imam problem, naime na ovome linku se prikaže chown:
http://wiki.open.hr/index.php/Linux_CLI_naredbe
...a na ovome ne:
http://wiki.open.hr/index.php/Kategorija:CLI_naredbe

A da letam amo tamo i stavljam linkove je glupo.

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 30 sij 2009, 08:08
Postao/la 4ndY
Tux Slave je napisao/la:Sad sam dodao chown pošto su komande slabo zastupljene... Eh sad imam problem, naime na ovome linku se prikaže chown:
http://wiki.open.hr/index.php/Linux_CLI_naredbe
...a na ovome ne:
http://wiki.open.hr/index.php/Kategorija:CLI_naredbe

A da letam amo tamo i stavljam linkove je glupo.
Trebaš označit kategoriju na dnu ili napisat negdje na stranici:

Kod: Označi sve

[[Kategorija:CLI_naredbe]]
i onda će ti se pojavit u Kategoriji.

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 30 sij 2009, 18:13
Postao/la fridrik
Naravno, sad ću navaliti na Mandrivu. iako sam je trebao obraditi prvu ...

kava

P.S. Kad će wiki izaći u javnost? 01.02.2009. ?

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 30 sij 2009, 20:10
Postao/la Grof
fridrik je napisao/la:Naravno, sad ću navaliti na Mandrivu. iako sam je trebao obraditi prvu ...

kava

P.S. Kad će wiki izaći u javnost? 01.02.2009. ?
9.2.2009.

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 05 vel 2009, 23:09
Postao/la fridrik
Kako da dobijem Sažetak ispod naslova "Mandriva instalacija"?
Ono u okviru ...

Kod debiana je OK, ali kod mmandrive mi je nestalo. Isprva je bilo, pa sam onda htio da napišem nešto ispred toga, par uvodnih rijeći (kao kod "Ubuntu instalacije") i onda je nestalo bestraga ...

:misli

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 06 vel 2009, 06:39
Postao/la Suko
Kako sam ja shvatio, moraš imati više od dva podnaslova.
Onda se automatski pojavi sadržaj sa podnaslovima na toj stranici.

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 06 vel 2009, 08:18
Postao/la Grof
Suko je napisao/la:Kako sam ja shvatio, moraš imati više od dva podnaslova.
Onda se automatski pojavi sadržaj sa podnaslovima na toj stranici.
Tako je, ili na početak teksta stavi ovo:

Kod: Označi sve

__TOC__
pa će ti ga uvijek pokazivati ;)

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 06 vel 2009, 19:56
Postao/la Grof
Link na HROpenWiki zasjao je na HULK-ovoj stranici (lijevi sidebar), također je otvorena tema sa nazivom HROpenWiki za pisanje novosti. U ponedjeljak će tako tamo i zasjati novost o HROpenWikiju...

Sretno mu bilo :)

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 07 vel 2009, 02:46
Postao/la fridrik
Sredio ...

Hvala dečki!

Upute za Mandrivu su finito! kava

Kaj bi rekel, ponosan sam na samog sebe ... :lol: