Stranica: 9/18.

Re: Bicikli

Postano: 05 ruj 2013, 13:29
Postao/la bertone
Cooleech je napisao/la:Zoletov novi bajk:
slika
jako mi se sviđaju.. katadiopteri :-D

Cooleech je napisao/la: Moj bajk:
slika
.. a si mu ga morao odmah hititi na zemlju, e ljubomore :hihi

Re: Bicikli

Postano: 05 ruj 2013, 13:34
Postao/la Cooleech
Bertone je napisao/la:.. a si mu ga morao odmah hititi na zemlju, e ljubomore :hihi
Zoletov nema nogaru :bleh

Re: Bicikli

Postano: 05 ruj 2013, 13:40
Postao/la bertone
Cooleech je napisao/la:
Bertone je napisao/la:.. a si mu ga morao odmah hititi na zemlju, e ljubomore :hihi
Zoletov nema nogaru :bleh
za 2k kuna nije dobio i komad pleha da može nasloniti/parkirati bajk.. ma mast mu treba izvaditi :lol: .. ili već jesi :hihi :lulz

Re: Bicikli

Postano: 05 ruj 2013, 14:04
Postao/la Slamd64
GT-u se moze oprostiti :D

Re: Bicikli

Postano: 05 ruj 2013, 14:13
Postao/la zole052
drone je napisao/la:Zato gledaj da bar rama i te osnovne stvari budu ok. Slično je kao s kompjuterima.
eto dozivotnu garanciju imam na ramu :)

Re: Bicikli

Postano: 05 ruj 2013, 14:23
Postao/la bertone
zole052 je napisao/la:
drone je napisao/la:Zato gledaj da bar rama i te osnovne stvari budu ok. Slično je kao s kompjuterima.
eto dozivotnu garanciju imam na ramu :)
Ma dobar je to bicikl zole, barem, ti još ne pušta semering ulje na vilici ko kod cooleecha ;) .. ali da su mogli pokloniti parkirnu nožicu, jesu :lol:

Re: Bicikli

Postano: 05 ruj 2013, 14:27
Postao/la drone
zole052 je napisao/la:
drone je napisao/la:Zato gledaj da bar rama i te osnovne stvari budu ok. Slično je kao s kompjuterima.
eto dozivotnu garanciju imam na ramu :)
Super, sad moš nadograđivat :D

Ma ja sam sa svojim bio zadovoljan do jučer. Nešto počelo strugati dok vozim (ne jako, ali se čuje), ali samo kad sjednem na bic. Kad zavrtim kotače onako za test kad je bic naopako, sve ok. Garant je smeće od kočnice, al sad moram otkrivati koji je k jer nisam siguran, nisam tu kao s kompovima.

Inače, želim ti što manje problema i da budeš zadovoljan.

p.s. Ni ja nemam nogar pface

Re: Bicikli

Postano: 05 ruj 2013, 14:30
Postao/la zole052
Bertone je napisao/la:
zole052 je napisao/la:
drone je napisao/la:Zato gledaj da bar rama i te osnovne stvari budu ok. Slično je kao s kompjuterima.
eto dozivotnu garanciju imam na ramu :)
Ma dobar je to bicikl zole, barem, ti još ne pušta semering ulje na vilici ko kod cooleecha ;) .. ali da su mogli pokloniti parkirnu nožicu, jesu :lol:
nozicu bi trebao dobiti na poklon ;)

a mora malo pustati da se zna da je ziva :) a je nozicu su mogli pokloniti :D

Re: Bicikli

Postano: 05 ruj 2013, 16:21
Postao/la bertone
Ma zekam vas za nožicu ;), na većini MTB ne dolazi, ponekad se nađe neki trgovac koji u sklopu kakve akcije uz bic poklanja nešto od dodatne opreme za 100-200 kn (svjetlo, park. nožicu, bljeskalice i sl.)

PS. ni ja nisam dobio par. nožicu :( , ali sam dobio prednju i zadnju bljeskalicu :)


@zole
EDIT: Ona sajla ti neće puno pomoći ako ti se netko namjeri na bic (iz iskustva, na žalost :twisted: ).. razmisli da si navaviš nešto ovakvo.

.. i da, oni katadiopteri ubijaju rofl.

Re: Bicikli

Postano: 05 ruj 2013, 16:36
Postao/la zole052
Bertone je napisao/la: @zole
EDIT: Ona sajla ti neće puno pomoći ako ti se netko namjeri na bic (iz iskustva, na žalost :twisted: ).. razmisli da si navaviš nešto ovakvo.

.. i da, oni katadiopteri ubijaju rofl.
a sajla je za kada odes na kavu, nece ti u javnosti nitko ukrasti biciklu... opasno je na pustim mjestima i u hodniku zgrade, jednostavno tamo ne pustas biciklu i to je to a ako nemas srece ukrasti ce ti je svugdje i sa U-Lockom :)