Stranica: 738/809.
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 08 tra 2015, 14:21
Postao/la bertone
Vjerojatno može no nemam vremena sad za igrati se time

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 08 tra 2015, 18:39
Postao/la bertone
@vision, evo malo sam se pozabavio s par wallpapera od 3360x1050 pix i
ovim programom
A ako netko želi probati na Ubuntuu i derivatima:
Kod: Označi sve
sudo add-apt-repository ppa:nilarimogard/webupd8
sudo apt-get update
sudo apt-get install syncwall
I da, koliko vidim ima razlika od oko 80 pix po vertikali između lijevog i desnog monitora no to je možda i zbog toga što mi je jedan monitor 22" a drugi 20" iako oba imaju jednaku rezoluciju i 16:10 omjer, a možda bi se trebalo malo poigrati i postavkama prikaza u NVidia X CC.
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 08 tra 2015, 19:34
Postao/la vision
Je ..., ali nisam mislio samo na wallpaper, nego i na panel, nebitno.
Tnx za ovo - nekome će poslužiti ako čita

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 08 tra 2015, 19:41
Postao/la bertone
Znam da si mislio na panel no brzinski sam pogledao Ubuntu Tweak i Unity tweak tool i tamo tih opcija koliko vidm nema. Možda bi se dalo nešto napraviti dconfeditorom no za više kopanja doista nemam vremena pa sam se onda brzinski ograničio na stavljanje jednog wallpapera preko oba monitora bez izobličenja wallpapera

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 13 tra 2015, 20:19
Postao/la Vl@do


Ništa posebno, stari dobri Mint sa još starijim cool-retro terminalom.
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 20 tra 2015, 19:00
Postao/la Vl@do
Nisam dugo

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 26 tra 2015, 17:00
Postao/la blast beat
Arch+KDE
Malo kontre flat dizajnu sa KFaenza ikonicama

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 26 tra 2015, 17:28
Postao/la Fugu
@blast
malo nas je, al nas ima...
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 26 tra 2015, 20:01
Postao/la zole052
dabo!!!

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 26 tra 2015, 20:14
Postao/la audiosl4ve