Stranica: 738/809.

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 08 tra 2015, 14:21
Postao/la bertone
Vjerojatno može no nemam vremena sad za igrati se time ;)

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 08 tra 2015, 18:39
Postao/la bertone
@vision, evo malo sam se pozabavio s par wallpapera od 3360x1050 pix i ovim programom ;)

slika slika slika

A ako netko želi probati na Ubuntuu i derivatima:

Kod: Označi sve

sudo add-apt-repository ppa:nilarimogard/webupd8
sudo apt-get update
sudo apt-get install syncwall
I da, koliko vidim ima razlika od oko 80 pix po vertikali između lijevog i desnog monitora no to je možda i zbog toga što mi je jedan monitor 22" a drugi 20" iako oba imaju jednaku rezoluciju i 16:10 omjer, a možda bi se trebalo malo poigrati i postavkama prikaza u NVidia X CC.

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 08 tra 2015, 19:34
Postao/la vision
Je ..., ali nisam mislio samo na wallpaper, nego i na panel, nebitno.
Tnx za ovo - nekome će poslužiti ako čita :)

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 08 tra 2015, 19:41
Postao/la bertone
Znam da si mislio na panel no brzinski sam pogledao Ubuntu Tweak i Unity tweak tool i tamo tih opcija koliko vidm nema. Možda bi se dalo nešto napraviti dconfeditorom no za više kopanja doista nemam vremena pa sam se onda brzinski ograničio na stavljanje jednog wallpapera preko oba monitora bez izobličenja wallpapera ;)

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 13 tra 2015, 20:19
Postao/la Vl@do
slikaslika
Ništa posebno, stari dobri Mint sa još starijim cool-retro terminalom.

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 20 tra 2015, 19:00
Postao/la Vl@do
Nisam dugo ;)
slika

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 26 tra 2015, 17:00
Postao/la blast beat
Arch+KDE
Malo kontre flat dizajnu sa KFaenza ikonicama :)

slika

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 26 tra 2015, 17:28
Postao/la Fugu
@blast :thmb-up
malo nas je, al nas ima...

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 26 tra 2015, 20:01
Postao/la zole052
dabo!!! :mrgreen:
slika

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 26 tra 2015, 20:14
Postao/la audiosl4ve
zole052 je napisao/la:dabo!!! :mrgreen:
slika
deep space nine :lulz :hihi