Stranica: 643/666.

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 25 ožu 2014, 21:40
Postao/la Suko
Nazdravlje! :hi_hi
slika

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 25 ožu 2014, 21:43
Postao/la calisto053
Suko je napisao/la:Nazdravlje! :hi_hi
Ti si ono otorinac, a? szbunjen sopak

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 25 ožu 2014, 21:46
Postao/la Suko
Da. Ja samo mogu reći da se ovako ne bi normalno trebalo dogoditi.
Obično ode na drugu stranu.
(Moje skromno mišljenje kao otorinca. Možda se gastroenterolozi ne bi složili.)

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 25 ožu 2014, 21:50
Postao/la calisto053
Moramo tražit drugo mišljenje: pitat ćemo kojeg proktologa kad svrati na forum...
Blažene moje kabinetske znanosti... pface

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 25 ožu 2014, 22:00
Postao/la Suko
Nije valjda da te ona mala slicica gore sokirala?
Kakva si ti to njezna dusa? ;)

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 25 ožu 2014, 22:04
Postao/la calisto053
Frendica mi je biologinja. Njoj su fekalije zlata vrijedan izvor informacija.
Kao što rekoh: blažene moje kabinetske znanosti...
slika

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 25 ožu 2014, 22:18
Postao/la Suko
Eh vi knjiski moljci! :bleh

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 26 ožu 2014, 12:17
Postao/la Srdjan92

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 26 ožu 2014, 12:28
Postao/la calisto053
Srdjan92 je napisao/la:[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Bk8fXjVAdD4[/youtube]
Dobro nam došao, Srdjane! :)
Slobodno se predstavi u odgovarajućoj temi - napiši što god želiš o sebi (odakle si, čime se baviš i kako si dospio na linux). Popuni i profil da se bolje upoznamo - koju distru koristiš (ili koja ti se sviđa), te koje desktop okruženje ;)
Kada postavljaš youtube link na forum dovoljno je između odgovarajućih [youtube] tagova postaviti samo završetak linka (Bk8fXjVAdD4). Sve je objašnjeno u pravilima foruma i uputama za postavljanje slika, videa i linova:
http://www.linuxzasve.com/forum/viewforum.php?f=33

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 26 ožu 2014, 17:42
Postao/la calisto053
Ovo bi kao trebala bit ozbiljna stvar...

When Words Just Aren't Enough - Say It With Bacon