Stranica: 6/18.
Re: Bicikli
Postano: 09 kol 2013, 15:51
Postao/la madone
Ne znam..... još sam pod dojmom nakon pogleda na tu tvoju TransAlp pustolovinu.
15 km visinske razlike, 400km sa najvišim vrhom na 2800 u 7 etapa

i to u ovo vrijeme 8mj.
Spavanje je uključeno u cijenu ili je posebno ? Hrana ? To na kraju košta kao bajk ?
Stvarno se nadam da ćeš otići to profurat i doći se ovdje pohvaliti !
Re: Bicikli
Postano: 10 kol 2013, 01:24
Postao/la b4sh
8 x Frühstück - dorucaka
4 x Abendessen - vecere
po danu se vozi
sve je u toj cijeni i spavanje
4 x Übernachtung in 3-Sterne Hotel im DZ, Du/WC
1 x Übernachtung in 2-Sterne Hotel im DZ, Du/WC
1 x Übernachtung in 2-Sterne Hotel im DZ oder Mehrbettzimmer, Du/WC
1 x Übernachtung in Berggasthof, evtl. Mehrbettzimmer mit Etagendusche/WC
1 x Übernachtung in Berghütte in Mehrbettzimmern oder Hüttenlager mit Etagendusche/WC
cijena sve ga 1029 €
Re: Bicikli
Postano: 11 kol 2013, 08:32
Postao/la Fugu
Bertone je napisao/la:E da, to već hoću pitati danima .. to si ti s blizankama kako napadate uspon ili .. samo slika zanimljivog bicikla?

...Samo slika zanimljivog bicikla, ali i ideja za izradu

. Moji bi dečki uživali. Muči me samo sigurnosni aspekt. A i živim na brijegu, pa je uvijek bad povratak doma. Ispustiš dušu kad se penješ sam, a s klincem u sjedalici pogotovo. Kak bi tek bilo s ovom "prikolicom"...
@b4sh: Svaka čast, jesi li već vozio ture slične planiranoj?
Re: Bicikli
Postano: 11 kol 2013, 17:09
Postao/la b4sh
Fugu je napisao/la:Bertone je napisao/la:E da, to već hoću pitati danima .. to si ti s blizankama kako napadate uspon ili .. samo slika zanimljivog bicikla?

...Samo slika zanimljivog bicikla, ali i ideja za izradu

. Moji bi dečki uživali. Muči me samo sigurnosni aspekt. A i živim na brijegu, pa je uvijek bad povratak doma. Ispustiš dušu kad se penješ sam, a s klincem u sjedalici pogotovo. Kak bi tek bilo s ovom "prikolicom"...
@b4sh: Svaka čast, jesi li već vozio ture slične planiranoj?
Zivim u tim krajevima tako da ti mogu reci da skoro svaki dan ako stignem

Re: Bicikli
Postano: 11 kol 2013, 17:29
Postao/la Fugu
Evo, bio sam slobodan pa lokaciju kopirao u google.
Sad je jasnije. Samo naprijed i sretno.
PS.Trebali bi imati smajlića s biciklom.
Edit:

Re: Bicikli
Postano: 12 kol 2013, 20:13
Postao/la b4sh
Super je
Re: Bicikli
Postano: 02 ruj 2013, 08:43
Postao/la Cooleech
Cooleech je napisao/la:... Inače, planiram kupit nešto bičiklete, ali ne ka zadnji put. Da 500 kn i vozija je jednu sezonu. Riknia mi zadnji točak (osovina se pritegla u vožnji).
Pa, evo, da se pofalin; kupija san bičikletu ima cca dva tjedna. Nakamura Fusion 10, neka njihova jeftinjara (1500 kn). Otkako sam je kupio, svaki dan s njom napravim najmanje 4-5 km. Nedavno je u Lidla došla oprema za bicikle pa sam kupio par sitnica da se opremim za nadolazeću zimu. Čim bajk uslikam, šiknem fotku u ovu temu.
Re: Bicikli
Postano: 02 ruj 2013, 08:56
Postao/la shicy
bajk ti je prilično kul...čak je i moj stari spominja: "evo ti bicikla za iljad' ipo", pa san mu ja odgovoria: "super, fali mi još iljadu ipo"

Re: Bicikli
Postano: 02 ruj 2013, 09:28
Postao/la zole052
Cooleech je napisao/la:Cooleech je napisao/la:... Inače, planiram kupit nešto bičiklete, ali ne ka zadnji put. Da 500 kn i vozija je jednu sezonu. Riknia mi zadnji točak (osovina se pritegla u vožnji).
Pa, evo, da se pofalin; kupija san bičikletu ima cca dva tjedna. Nakamura Fusion 10, neka njihova jeftinjara (1500 kn). Otkako sam je kupio, svaki dan s njom napravim najmanje 4-5 km. Nedavno je u Lidla došla oprema za bicikle pa sam kupio par sitnica da se opremim za nadolazeću zimu. Čim bajk uslikam, šiknem fotku u ovu temu.
odlicno, ti si vidovit
bas sam danas mislio ici pogledati bicikle da uzmem jednu, di si ti tu tvoju uzeo

Re: Bicikli
Postano: 02 ruj 2013, 12:04
Postao/la zole052
meni palo oko na
http://www.bicikla.com/index.php?option ... &Itemid=63
jel ima tko kakav komentar o ovom modelu, vecinom bi bio za gradsku voznju sa dosta uzbrdica, kakva je kvaliteta komponenti?