Ne znam..... još sam pod dojmom nakon pogleda na tu tvoju TransAlp pustolovinu.
15 km visinske razlike, 400km sa najvišim vrhom na 2800 u 7 etapa i to u ovo vrijeme 8mj.
Spavanje je uključeno u cijenu ili je posebno ? Hrana ? To na kraju košta kao bajk ?
Stvarno se nadam da ćeš otići to profurat i doći se ovdje pohvaliti !
4 x Übernachtung in 3-Sterne Hotel im DZ, Du/WC
1 x Übernachtung in 2-Sterne Hotel im DZ, Du/WC
1 x Übernachtung in 2-Sterne Hotel im DZ oder Mehrbettzimmer, Du/WC
1 x Übernachtung in Berggasthof, evtl. Mehrbettzimmer mit Etagendusche/WC
1 x Übernachtung in Berghütte in Mehrbettzimmern oder Hüttenlager mit Etagendusche/WC
cijena sve ga 1029 €
"The quieter you become, the more you are able to hear...."
Bertone je napisao/la:E da, to već hoću pitati danima .. to si ti s blizankama kako napadate uspon ili .. samo slika zanimljivog bicikla?
...Samo slika zanimljivog bicikla, ali i ideja za izradu . Moji bi dečki uživali. Muči me samo sigurnosni aspekt. A i živim na brijegu, pa je uvijek bad povratak doma. Ispustiš dušu kad se penješ sam, a s klincem u sjedalici pogotovo. Kak bi tek bilo s ovom "prikolicom"...
@b4sh: Svaka čast, jesi li već vozio ture slične planiranoj?
Bertone je napisao/la:E da, to već hoću pitati danima .. to si ti s blizankama kako napadate uspon ili .. samo slika zanimljivog bicikla?
...Samo slika zanimljivog bicikla, ali i ideja za izradu . Moji bi dečki uživali. Muči me samo sigurnosni aspekt. A i živim na brijegu, pa je uvijek bad povratak doma. Ispustiš dušu kad se penješ sam, a s klincem u sjedalici pogotovo. Kak bi tek bilo s ovom "prikolicom"...
@b4sh: Svaka čast, jesi li već vozio ture slične planiranoj?
Zivim u tim krajevima tako da ti mogu reci da skoro svaki dan ako stignem
"The quieter you become, the more you are able to hear...."
Cooleech je napisao/la:... Inače, planiram kupit nešto bičiklete, ali ne ka zadnji put. Da 500 kn i vozija je jednu sezonu. Riknia mi zadnji točak (osovina se pritegla u vožnji).
Pa, evo, da se pofalin; kupija san bičikletu ima cca dva tjedna. Nakamura Fusion 10, neka njihova jeftinjara (1500 kn). Otkako sam je kupio, svaki dan s njom napravim najmanje 4-5 km. Nedavno je u Lidla došla oprema za bicikle pa sam kupio par sitnica da se opremim za nadolazeću zimu. Čim bajk uslikam, šiknem fotku u ovu temu.
Vl@do je napisao/la:Arch imaš upravo zato da uštediš na vremenu. Nemaš nikakvih problema s instalacijama, kompajliranjem i ostalim. Imaš jednostavno funkcionalan i stabilan, uvijek najsvježiji OS, a osim toga je sexy i cool do neba.
I've seen some idiots back in my time, but you man... you're special!
Cooleech je napisao/la:... Inače, planiram kupit nešto bičiklete, ali ne ka zadnji put. Da 500 kn i vozija je jednu sezonu. Riknia mi zadnji točak (osovina se pritegla u vožnji).
Pa, evo, da se pofalin; kupija san bičikletu ima cca dva tjedna. Nakamura Fusion 10, neka njihova jeftinjara (1500 kn). Otkako sam je kupio, svaki dan s njom napravim najmanje 4-5 km. Nedavno je u Lidla došla oprema za bicikle pa sam kupio par sitnica da se opremim za nadolazeću zimu. Čim bajk uslikam, šiknem fotku u ovu temu.
odlicno, ti si vidovit
bas sam danas mislio ici pogledati bicikle da uzmem jednu, di si ti tu tvoju uzeo
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.