Stranica: 482/483.

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 12 lis 2024, 08:17
Postao/la NoMaam
Iskreno volio bih da je do toga. Mene su zbunili simptomi laptopa i prva pomisao je bila ode matična u PM.

Pozz

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 03 pro 2024, 21:44
Postao/la NoMaam
Ubuntu 24.04.1 GNOME
ISO datoteka od 5.8Gb pface .A što reči...

Pozz

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 04 pro 2024, 07:11
Postao/la Vl@do
NoMaam je napisao/la: 03 pro 2024, 21:44 Ubuntu 24.04.1 GNOME
ISO datoteka od 5.8Gb pface .A što reči...

Pozz
Arch .iso = 1,1 GB :ljubav

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 04 pro 2024, 22:05
Postao/la NoMaam
To je njihovo forsiranje Snap paketa. Xubuntu 22.04 ISO datoteka je 2.5Gb dok je Xubuntu 24.04 "težak" 3.8Gb.
Radi to dobro ali dokle?

Pozz

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 12 vel 2025, 16:02
Postao/la Vl@do
https://www.linuxzasve.com/emmabuntus-x ... arnom-radu
Dogodilo se na današnji dan 2020. dok sam još bio klinac i igrao se igračkama. Danas vozim Arch kao svi veliki dečki. :lulz
Pozdrav svima, ma gdje bili i koju god Distru vozili otvorenog srca i slobodnih misli.

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 17 vel 2025, 20:11
Postao/la audiosl4ve
Pozdrav svima. Nakon ohoho godina vratio sam se (ako me se itko sjeca uopce). Kako smo ekipa? :)

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 17 vel 2025, 20:57
Postao/la Cooleech
Pozdrav, audio!
Ima nas par što bi te se mogli sjetit :-D
Slabo se piše po forumu ali tu smo.
Inače?

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 17 vel 2025, 22:27
Postao/la Jeremija
Pozdrav dobri ljudi ! Audio neki se sjećaju 🖖

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 17 vel 2025, 22:50
Postao/la audiosl4ve
Vidim zadnje sam tu bio 2017. Tada sam jos bio studos, eto proslo 8 godina, zena, djeca i flashbackovi na Linux. Pomalo me hvata nostalgija i sjetih se da tu nisam bio sto godina. Vidim malo po postovima da je ekipa ostala kao i prije, sto mi je drago za vidit.

Nadam se da cemo se malo cesce tipkati i da cu ostati tu na malo dulje ovaj put ;)

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 18 vel 2025, 05:35
Postao/la Cooleech
Ček, ček, ček.. flashbackovi na Linux?
Hoćeš reći da više ne koristiš Arch? :sokiran