Re: Najnoviji mobiteli
Postano: 13 tra 2015, 08:38
Xperia Connectivity>USB connectivity>stavi na MSC mode.
Tako ce ti se SD kartica na mobitelu uvijek mountati kao mass storage. Samo ustekas mob u komp i odma dobijes SD karticu. Radis s njom ko i sa svakom USB memorijom.
Ako su ti slike na unutarnjoj memoriji telefona prebaci slike koje zelis na kompu na SD karticu i sve rjeseno.
Naravno, treba ti SD kartica. Ne znam da li ti je mob dosao s njom, ali ako i nije, one su sad stvarno sica i steta ih je ne kupiti.
Tako ce ti se SD kartica na mobitelu uvijek mountati kao mass storage. Samo ustekas mob u komp i odma dobijes SD karticu. Radis s njom ko i sa svakom USB memorijom.
Ako su ti slike na unutarnjoj memoriji telefona prebaci slike koje zelis na kompu na SD karticu i sve rjeseno.
Naravno, treba ti SD kartica. Ne znam da li ti je mob dosao s njom, ali ako i nije, one su sad stvarno sica i steta ih je ne kupiti.