[PHP] Minima CMS
Moderator/ica: Moderatori/ce
Pravila foruma
U naslovu teme unutar uglatih zagrada navesti o kojem jeziku je riječ. Primjer: [Java]
U naslovu teme unutar uglatih zagrada navesti o kojem jeziku je riječ. Primjer: [Java]
Re: [PHP] Minima CMS
Mislim da imaš problemčić
http://www.minimasoftware.com/
www.minima.hr
Btw.
Zašto ne nabaviš kakvu domenu?
http://www.minimasoftware.com/
www.minima.hr
Btw.
Zašto ne nabaviš kakvu domenu?
Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging siteLutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.
Re: [PHP] Minima CMS
Oops. Ako bude žalbi, mijenjam ime.
U vezi domene, zasad je na http://minimacommunity.tk, ne planiram zasad kupovati neku TLD domenu.
U vezi domene, zasad je na http://minimacommunity.tk, ne planiram zasad kupovati neku TLD domenu.
Re: [PHP] Minima CMS
Samo te upozoravam da znaš.
Zašto ne otvoriš podomenu za te repoe?
Zašto ne otvoriš podomenu za te repoe?
Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging siteLutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.
Re: [PHP] Minima CMS
Problematično je budući da je trenutno aktiviran URL forwarding i ništa više, ovako bi morao kopati po OpenShiftovoj dokumentaciji da bih mogao s njim koristiti domenu uopće i još nekako dodati putem njega poddomenu koja bi preusmjeravala na VPS. Neće baš ići.
Re: [PHP] Minima CMS
Sounds too complicated
Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging siteLutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.
Re: [PHP] Minima CMS
Dracula je službeno vani 
Nema sustav korisnika, iako sam rekao "valjda će biti". I neće ga biti ni u budućim verzijama, jer ciljanu skupinu čine web developeri koji će najvjerojatnije htjeti staviti neki svoj login sustav.
I, da, zaboravio sam promijeniti verziju iz pre-release 2 (zapravo je pre-release 3 s par bugfixova) u pre-release 3 i sad s novom stranicom ne radi check for updates.
Bit će ispravljeno. 

Nema sustav korisnika, iako sam rekao "valjda će biti". I neće ga biti ni u budućim verzijama, jer ciljanu skupinu čine web developeri koji će najvjerojatnije htjeti staviti neki svoj login sustav.
I, da, zaboravio sam promijeniti verziju iz pre-release 2 (zapravo je pre-release 3 s par bugfixova) u pre-release 3 i sad s novom stranicom ne radi check for updates.
Re: [PHP] Minima CMS
1.2 Darby pre-release 1 je vani!
Demo: http://pulsir.vlexofree.com/m2/
Download: http://pulsir.vlexofree.com/m2/prerelease1.tar.gz
Demo: http://pulsir.vlexofree.com/m2/
Download: http://pulsir.vlexofree.com/m2/prerelease1.tar.gz