Stranica: 5/69.
Re: SUSE/openSUSE fan club!
Postano: 24 lis 2010, 19:35
Postao/la Hugo
stefan je napisao/la:Vjerujem da ćeš biti zadovljan

wellcome
Već sam prezadovoljan. Hvala.

Re: SUSE/openSUSE fan club!
Postano: 23 sij 2012, 15:16
Postao/la iv@n
Evo me opet nazad, openSUSE 12.1 w/ GNOME Shell

Re: SUSE/openSUSE fan club!
Postano: 23 sij 2012, 17:18
Postao/la stefan
iv@n je napisao/la:Evo me opet nazad, openSUSE 12.1 w/ GNOME Shell

Nazdravljam tvom povratku!
Ali kako da nije KDE?
Sad će i Grof nazad...

Re: SUSE/openSUSE fan club!
Postano: 23 sij 2012, 17:25
Postao/la stefan
e da, javi što misliš o promjenama u suse-u u odnosu na verziju koju si prije koristio... to će biti neka rana 11.x verzija?
Re: SUSE/openSUSE fan club!
Postano: 23 sij 2012, 21:37
Postao/la Hugo
iv@n je napisao/la:Evo me opet nazad, openSUSE 12.1 w/ GNOME Shell

Daj reci neke dojmove, baš me zanima kako radi..
Koji je Gnome trenutno na njemu? Jel ima rušenja Shella? Jel radi brzo?
Jedno vrijeme sam mislio njega instalirati umjesto Fedore 16, ali sam odustao, pa sam sad baš znatiželjan..

Re: SUSE/openSUSE fan club!
Postano: 23 sij 2012, 22:30
Postao/la iv@n
Baš dovršavam recenziju... zapravo, nešto kao prvi pogled. It0s good to be back

Re: SUSE/openSUSE fan club!
Postano: 23 sij 2012, 22:39
Postao/la stefan
iv@n je napisao/la:Baš dovršavam recenziju... zapravo, nešto kao prvi pogled. It0s good to be back

ajde, bas cu s gustom to procitati

steta sto nije kde, pretpostavljam da bi dojmovi bili bolji... zapravo moram probati gnome3 pa cu onda to moci tvrditi

Re: SUSE/openSUSE fan club!
Postano: 23 sij 2012, 23:45
Postao/la iv@n
Re: SUSE/openSUSE fan club!
Postano: 24 sij 2012, 00:17
Postao/la glaskoncILLa
pa ono. ruku na srce, gnome ekipa je daleko odmakla, gnome 3 i u ovim ranim fazama razvoja pokazuje daleko vecu zrelost nego kde i nakon godinu dana razvoja sto je bilo zadnji put da sam probao kde.
moje zamjerke vecinom idu na sami dizajn, a manje na bugovitost...
Re: SUSE/openSUSE fan club!
Postano: 24 sij 2012, 01:28
Postao/la jasox
glaskoncILLa je napisao/la:moje zamjerke vecinom idu na sami dizajn, a manje na bugovitost...
Kao naprimjer ?
Meni je dizajn pravo lijep i profesionalan. A u svakom slucaju ako ti se neka stvar ne svidja mozes sa malim znanjem cssa da pravis izmjene. Npr. ja sam zelio mjenjat scrollbars i velicinu top panela. To sam uspio za par minuta. Dok kod unitya i kdea neke stvari jednostavno nisam mogao uraditi.
Gnome 3 is from developers to developers, long live gnome

.