pa se ja vratija lagano na stari gnome xD
Vijesti iz SUSE svijeta
Moderator/ica: Moderatori/ce
Re: OpenSUSE 12.1 dolazi s Gnomeom 3.2
a čačka san nešto po njemu, pokušava ga "upristojit", tj dovest u stanje funkcionalnosti 
pa se ja vratija lagano na stari gnome xD
pa se ja vratija lagano na stari gnome xD
Re: OpenSUSE 12.1 dolazi s Gnomeom 3.2
Ja nemam 3d akceleracije i nemam nikakvih problema, skroz sam zadovoljna njime. Znam da mnogima ide na živce, da ima komentara tipa "ovo je za tablet" i sl., ali trebalo je ići dalje i ponuditi neka nova rješenja, i zato mislim da je ekipa iz Gnomea napravila solidnu osnovu za buduće desktope. Postavke koje su mi bile bedaste, kao npr. nedostatak power off-a bez alta ili titlebar buttons, promijene se u Tweaku. Ja u Ubuntuu nisam morala mijenjati ni desni klik na desktopu, koji znam da nije predviđen u osnovnim postavkama. Pojavljuje se sve više tema i ostalih dodataka za njega i mislim da je pred Gnomeom svijetla budućnost. Po meni je ovo dobra odluka OpenSUSE-a.DoDo je napisao/la:Jel isprobao tko taj GNOME 3.2?
Koliko vidim, lijepo izgleda, samo me zanima kako se ponasa u slucaju kad nema 3D akceleracije u sustavu?
sudo wizard
- Suko
- Site Admin
- Postovi: 16079
- Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
- Spol: M
- OS: Mint 17 Cinnamon
- Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Re: OpenSUSE 12.1 dolazi s Gnomeom 3.2
Da ne bi netko krivo shvatio članak: SUSE će i dalje biti primarno KDE distra.
Samo će Gnome verzija imati 3.2 Gnome.
Samo će Gnome verzija imati 3.2 Gnome.
Re: OpenSUSE 12.1 dolazi s Gnomeom 3.2
I boljeSuko je napisao/la:Da ne bi netko krivo shvatio članak: SUSE će i dalje biti primarno KDE distra.
Samo će Gnome verzija imati 3.2 Gnome.
Like some other animals, the gecko can perform a neat trick when threatened by a predator: it can amputate its own tail. The dropped tail serves to distract the predator, and by losing it, the lizard can run faster.
openSUSE 12.1 je vani!
Stigao je!
Još countdown nije završio, ali downloadi su dostupni!
http://software.opensuse.org/121/en
Još countdown nije završio, ali downloadi su dostupni!
http://software.opensuse.org/121/en
Like some other animals, the gecko can perform a neat trick when threatened by a predator: it can amputate its own tail. The dropped tail serves to distract the predator, and by losing it, the lizard can run faster.
-
gMajstor
Re: openSUSE 12.1 je vani!
znaci uz svo poštovanje prema ovoj distribuciji ali hahahaha ... znaci umro sam od smeha .... hahaha Asparagus hahhaa .... najpoznatija saksijska cvecka ... pa zar nisu mogli malo pametnije ime da mu smisle ... hahhaa Asparagus ....
Zadnja izmjena: gMajstor, dana/u 16 stu 2011, 16:57, ukupno mijenjano 1 put.
-
Lutherus
Re: openSUSE 12.1 je vani!
gMajstor je napisao/la:hahahaha ... znaci umro sam od smeha .... hahaha Asparagus hahhaa .... najpoznatija saksijska cvecka
wtf??!!??
Re: openSUSE 12.1 je vani!
Šparoga 
-
Lutherus
Re: openSUSE 12.1 je vani!
Aha to ono kaj ekipa iz vojvodine, slavonije i bosne masovno ide brat u Njemačku.
-
gMajstor
Re: openSUSE 12.1 je vani!
http://i33.tinypic.com/2w4kak2.jpg
"Asparagus je biljka za ljubitelje cvijeca sa malo iskustva. Vrlo lagan za odrzavanje. To je biljka sa dugim, tankim, granama i sitnim iglicastim listovima i sitnim bijelim cvjeticima. Ima preko 300 razlicitih asparagus vrsta.
U ljeto ga treba redovno zalijevati, nedeljno djubriti od marta do kraja augusta. Asparagus podnosi i direktno sunce i pogodan je kao balkonsko cvijece.
Razmnozavati se moze iz sjemena ili dijeljenjem korijena na vise dijelova ( kod dobro razvijenih biljaka). Ako se asparagus osusi, treba sve grane odrezati skoro do zemlje, dobro ga zaliti i drzati vlaznim. U najvecem broju slucajeva, pri vlaznosti, pocnu ponovo da rastu nove mladice."
Dakle, drugovi i drugarice ... imate potpuni opis kako radi 12.1 .... sad mi je jasno zasto su mu dali ime Asparagus , pametno i vise mi nije smesno.
"Asparagus je biljka za ljubitelje cvijeca sa malo iskustva. Vrlo lagan za odrzavanje. To je biljka sa dugim, tankim, granama i sitnim iglicastim listovima i sitnim bijelim cvjeticima. Ima preko 300 razlicitih asparagus vrsta.
U ljeto ga treba redovno zalijevati, nedeljno djubriti od marta do kraja augusta. Asparagus podnosi i direktno sunce i pogodan je kao balkonsko cvijece.
Razmnozavati se moze iz sjemena ili dijeljenjem korijena na vise dijelova ( kod dobro razvijenih biljaka). Ako se asparagus osusi, treba sve grane odrezati skoro do zemlje, dobro ga zaliti i drzati vlaznim. U najvecem broju slucajeva, pri vlaznosti, pocnu ponovo da rastu nove mladice."
Dakle, drugovi i drugarice ... imate potpuni opis kako radi 12.1 .... sad mi je jasno zasto su mu dali ime Asparagus , pametno i vise mi nije smesno.