Stranica: 38/40.
Re: openSUSE 13.1
Postano: 28 svi 2014, 12:05
Postao/la holden
Pa da, raspitao sam se u vezi onog što si mi napisao, i više ljudi je tako uradilo, i nisu se žalili. (doduše samo su mi se jedan ili dvojica javili na ircu).
Ja više ne diram, ko ga ferma

Re: openSUSE 13.1
Postano: 28 svi 2014, 12:11
Postao/la SuSe
A moramo se uključiti u razvoj ne može više ovako, treba pomoć

Re: openSUSE 13.1
Postano: 13 lip 2014, 16:23
Postao/la stefan
Stigla verzija 4.13.2 u KDE Current repozitorije!
Re: openSUSE 13.1
Postano: 13 lip 2014, 20:53
Postao/la SuSe
Stigao i kernel 3.15. I daje fine porukice preko terminala, zanimljiva je interakcija sa korisnikom kada sistem koristi power saving.

Re: openSUSE 13.1
Postano: 16 srp 2014, 09:22
Postao/la stefan
Re: openSUSE 13.1
Postano: 27 srp 2014, 10:02
Postao/la Max Bunker
Pozdrav. Da li se stvarno može jednim klikom opensuse pretvoriti u kvalitetnu rolling-release distru koja bi onda stabilno i kvalitetno godinama radila ?
http://en.opensuse.org/Portal:Tumbleweed
Na toj stranici ima opcija one-click za to...
Kakav je općenito opensuse na duge staze ?
Re: openSUSE 13.1
Postano: 27 srp 2014, 13:35
Postao/la bozic.hrvoje
pozdrav..pokušao sam instalirati opensuse 13.1 da radi u dualbootu sa win 8.1, ali pred kraj instalacije sam naišao na ovaj error "efi distributor id isn't specified" i ne mogu nastaviti instalaciju
može li mi netko pomoći riješiti taj problem?
Re: openSUSE 13.1
Postano: 27 srp 2014, 13:39
Postao/la Max Bunker
i mene bi zanimalo da li opensuse podržava mogućnosti uefi i gpt ??
Re: openSUSE 13.1
Postano: 07 kol 2014, 11:20
Postao/la stefan
Izgleda da Packman ne radi... još od jutros.
Kod: Označi sve
stefan@linux-6csa:~> sudo zypper ref
root's password:
Repository 'Application:Geo' is up to date.
Repository 'Current KDE SC Core' is up to date.
Repository 'Current KDE SC Extra' is up to date.
Timeout exceeded when accessing 'http://ftp.gwdg.de/pub/linux/packman/suse/openSUSE_13.1/repodata/repomd.xml'.
Abort, retry, ignore? [a/r/i] (r):
Re: openSUSE 13.1
Postano: 07 kol 2014, 11:38
Postao/la holden
Upravo se još neko na IRCu raspituje za to. Ne radi više nama izgleda...