Stranica: 32/37.

Re: HOW (HrOpenWiki) - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 09 srp 2012, 16:28
Postao/la iweb
Kako je kategorizacija wikija kaos, trebalo bi se na njoj poraditi. Evo moj prijedlog: https://docs.google.com/drawings/d/1ROM ... q8LlA/edit

Aktualnost sadržaja je isto loša, pa bi se i na tome trebalo poraditi... Nadam se da će netko početi raditi na ovom projektu. (ponovno)

Re: HOW (HrOpenWiki) - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 09 srp 2012, 16:31
Postao/la max360se
Ma dio s operativnim sustavima je OK, ali ovo s aplikacijama stvarno treba posložit. Ovako kao si rekao bi bilo dobro.

Pa prijavi se i počni uredjivati

Re: HOW (HrOpenWiki) - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 09 srp 2012, 16:33
Postao/la iweb
Prijavljen jesam, i registriran, ali ne mogu cijeli wiki sam, i zbog toga pozivam druge da se pridruže. ;)

Re: HOW (HrOpenWiki) - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 09 srp 2012, 16:33
Postao/la Medojedni jazavac
max360se je napisao/la:Ma dio s operativnim sustavima je OK, ali ovo s aplikacijama stvarno treba posložit. Ovako kao si rekao bi bilo dobro.

Pa prijavi se i počni uredjivati
Distre su outdated totalno.

Skupljamo ideje na ircu i smatram da ce se preuzeti inicijativa.

Re: HOW (HrOpenWiki) - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 09 srp 2012, 16:37
Postao/la retsam
Da imamo sliku s opensusetom s kde 3, a nije u sekciji poviest :facepalm

Re: HOW (HrOpenWiki) - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 09 srp 2012, 16:39
Postao/la max360se
I Mandriva je tamo XD

Re: HOW (HrOpenWiki) - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 09 srp 2012, 16:41
Postao/la retsam
Ajde dodjite na IRC da se dogovorimo kako ćemo se raspodieliti u timove

Re: HOW (HrOpenWiki) - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 09 srp 2012, 16:50
Postao/la 4ndY
iweb je napisao/la:Kako je kategorizacija wikija kaos, trebalo bi se na njoj poraditi. Evo moj prijedlog: https://docs.google.com/drawings/d/1ROM ... q8LlA/edit

Aktualnost sadržaja je isto loša, pa bi se i na tome trebalo poraditi... Nadam se da će netko početi raditi na ovom projektu. (ponovno)
1. "Zatvorene" aplikacije u pravilu ne stavljamo na Wiki, tako da one ne bi trebale imati svoju kategoriju. No ipak, mnogi koriste svakodnevno vlasničke aplikacije u svakodnevnom radu pa je ostalo kompromisno rješenje ova stranica.

2. Wiki kao takav ne mora biti hijerarhijski strukturiran (nije ni praktično pogodan za takvo što), tako da ne znam na što se točno odnosi ova shema na Google Docsu?

3. Zašto su distribucije, kao i okruženja, samo pod GNU/Linuxom? Postoji recimo i Debian na FreeBSD, a sva okruženja se u pravilu vrte i na BSD-ovima.

Usput, svakako pozdravljam inicijativu za ažuriranjem HOW-a kao i brainstorming oko organizacije sadržaja.

Re: HOW (HrOpenWiki) - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 09 srp 2012, 16:51
Postao/la iweb
Ako se ne protivite, radimo na listi sadržaja koji je zastarjel. Bude link tu.

Re: HOW (HrOpenWiki) - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 09 srp 2012, 17:04
Postao/la Suko
Oho, ekipa se sprema za pisanje Wikija!
Herc bu me strefil! Ja sam mislil da si ja to vise za zivota nebum vidil! Smrc! :mrgreen: