Stranica: 4/60.

Re: Jabučarenje

Postano: 26 stu 2011, 09:43
Postao/la scheissman
Shicy je napisao/la:ja imam neku Nokiu...staru...savršen mob za mene <3
čujem kad me netko zove, vidim kad mi netko pošalje poruku, mogu nekog nazvat i poslat poruku <3
još da mi zvučnik malo bolje radi i tastatura, bia bi divota <3
modni detalj, kak mos sjest u birc na kavu i ne izvadit najnoviji ajfon 7
i ja imam to neko matoro go*no bez kamere, cisto za sms i poziv, ovo gore je dobro rekao Lutherus, ako ti to ne koristis to je bacen novac kao da imas auto od 200 konja a vozis ga samo u prvoj.(nekom je i to prebrzo)
nisam vidio svrhu kupnje pametnog telefona. digitalni fotic imam, mob imam, a za igrice iovako nisam ,

Re: Jabučarenje

Postano: 26 stu 2011, 10:25
Postao/la x_sport
scheissman je napisao/la: modni detalj, kak mos sjest u birc na kavu i ne izvadit najnoviji ajfon 7
i ja imam to neko matoro go*no bez kamere, cisto za sms i poziv............
Kava mi kroz nos izašla skoro od smijeha na ovaj boldani dio... :) kralju. Ja htc wildfire, i ne bi mijenjao jer sam zadovoljan. Dosta mi dobro dođe i za mailove i za twitter, jer neke stvari volim pratit i sl. Ali me čudi da ljudi nemaju za uplatit dopunsko zdravstveno, a spremni su dat 3000 kn za iphone.

Re: Jabučarenje

Postano: 26 stu 2011, 11:03
Postao/la ante003
x_sport je napisao/la: Kava mi kroz nos izašla skoro od smijeha na ovaj boldani dio... :) kralju. Ja htc wildfire, i ne bi mijenjao jer sam zadovoljan. Dosta mi dobro dođe i za mailove i za twitter, jer neke stvari volim pratit i sl. Ali me čudi da ljudi nemaju za uplatit dopunsko zdravstveno, a spremni su dat 3000 kn za iphone.
:bravo :bravo

tocno to.

@meema - nemam ja nista protiv iphonea i sl. svatko si kupi sto zeli. ali ono sto se meni ne svida i ide mi na zivce je to da se apple korisnici pocnu ponasat kao da su kraljevi i nedodirljivi. Da si netko kupi Iphone i zapravo iskoristi njegove mogucnosti (koje nisu poruke,pozivi i facebook) nebi mu nist rekao i taj se covjek sigurno nebi reklamirao okolo kako ima iphone nego bi bio tiho i uzivao i prckao po njemu.
I opcenito, iz mog iskustva vecina Android korisnika koje znam su prckali po svojim mobovima, spojili se barem jednom na neki server preko njega ili nesto drugo s cime su iskoristili svoj smartphone a ne da su samo gledali kako je super i kako je kul i kako ima kul tipkovnicu i ne znam koje pizdarije ne.
frendica koju sam naveo u prijasnjem postu mi je ujutro poslala poruku na facebook: ej, evo saljem ti poruku preko iphonea i bas je super. i kaj da ja sad mislim na to a da to nije nesto tipa "baci se s krova" i sl.

Re: Tko vašom zaslugom koristi linux

Postano: 26 stu 2011, 11:10
Postao/la primavera
Abzeenth je napisao/la:Nisam ga imala priliku koristiti, ali rekla bih da je najveći problem i glavni uzrok smećastosti iPhonea upravo ta bezobrazna zatvorenost i onemogućenost svega, slično kao i na onim starim smartelefonima s Windows Mobile sustavom. Za nešto što toliko košta korisnik tj. kupac bi trebao moći modificirati i dodavati sve što poželi, ali ne...moraš skakati kroz obruče ili posegnuti za poluilegalnim rješenjima. :thumbs_down

Tata Steve je znao što je nabolje za korisnike, a oni ga zbog toga štuju! Dođe doba godine kad se uvijek iznova pojave iste slike s istim nasmiješenim licima. Slažem se s ovim što si napisala. Drugi dio zbog kojeg mu nisam sklona je value for money, tj. cool tag. Evo članka u kojem se iznose neke brojke. Rezime: "Ako je Appleova prodajna cijena iPhonea u Americi 2009. godine iznosila 500 dolara, a proizvodna cijena istodobno bila 179 dolara, to znači da profit po komadu tog uređaja iznosi čak 321 dolara ili 64 posto." Dakle, cool naljepnica je teška nekih 150-200 dolara. Da ne kažem kako takvo etiketiranje samo po sebi nije my cup of tea.

Re: Jabučarenje

Postano: 26 stu 2011, 11:14
Postao/la primavera
scheissman je napisao/la:i ja imam to neko matoro go*no bez kamere, cisto za sms i poziv
:D Još jedna s matorim go*nom za iste funkcije. Imam kameru! :)

Re: Jabučarenje

Postano: 26 stu 2011, 11:24
Postao/la x_sport
Da...problem je sa iphoneovima i sličnim stvarima, što su ljudi pomalo izgubili mjeru, pa se to pretvorilo u nekakvo "štovanje". Kad je papa Jobs umro, na CNN-u gledam reportažu, i govore Da Vinci našeg doba....Uf.... A Denisa Ritchi-ea se tjedan dana poslije nitko nije sjetio.....

Re: Jabučarenje

Postano: 26 stu 2011, 11:29
Postao/la ante003

Kod: Označi sve

(11:23:50) xxx: eee
(11:23:53) Ante: kaj ? 
(11:23:59) xxx: ja imam iPhone :P :P :P                          
(11:24:01) xxx: hihihi                                             
(11:24:04) Ante: znam  
(11:24:05) Ante: rekla 
(11:24:05) Ante: si mi  
(11:24:08) Ante: nekoliko puta :D                                    
(11:24:09) xxx: grozna sam jelda                                 
(11:24:10) xxx: :D 
(11:24:12) Ante: pa    
(11:24:16) xxx: ali ja imam iPhone :D                            
(11:24:18) Ante: pokusavam ignorirat te poruke  
frendica strikes again. 2 put danas.

Re: Jabučarenje

Postano: 26 stu 2011, 11:30
Postao/la Lutherus
:facepalm epic :facepalm

Re: Jabučarenje

Postano: 26 stu 2011, 11:31
Postao/la Suko
:facepalm

Re: Jabučarenje

Postano: 26 stu 2011, 11:33
Postao/la primavera
Da nastavim niz :facepalm