Re: TOP TEMA: Linux Mint fan club
Postano: 04 sij 2017, 16:49
Joj dobro je, dajte se nemojte svađati ovdje.
Linux ili kako se već zoveš, ako stvarno hoćeš da ti netko pomogne, molim te da otvoriš temu za konkretni problem s kojim želiš pomoć. Tako se to inače radi na forumima, ne nabacujemo sve probleme u istu temu, već za svaki problem otvorimo novu radi lakšeg snalaženja.
Ako ne znaš gdje početi s opisivanjem problema, imaš ovdje upute: http://www.linuxzasve.com/forum/viewtop ... =8&t=10053
Ako znaš kako opisati problem i postaviti temu, OK, ne moraš čitati upute, samo ju otvori onda.
Ako ne želiš rješavati probleme sa svojom distribucijom ili želiš koristiti Windows, OK, nitko te ne tjera na Linux. Ali u tom slučaju mi ti ne možemo nikako pomoći. Nema potrebe da onda dolaziš na razne teme i pišeš o tome kako Linux ne valja i kako ćeš se vratiti na Windowse. To ne pomaže ni tebi ni nikom drugom.
Nadam se da možemo nastaviti normalno komunicirati bez prepiranja, svađanja, upozorenja, "brisanja" s foruma i sličnog. Ovo se odnosi na sve, i admine i korisnike. Zar zbilja želite da vam početak nove godine obilježi neko blesavo svađanje na forumu?
Linux ili kako se već zoveš, ako stvarno hoćeš da ti netko pomogne, molim te da otvoriš temu za konkretni problem s kojim želiš pomoć. Tako se to inače radi na forumima, ne nabacujemo sve probleme u istu temu, već za svaki problem otvorimo novu radi lakšeg snalaženja.
Ako ne znaš gdje početi s opisivanjem problema, imaš ovdje upute: http://www.linuxzasve.com/forum/viewtop ... =8&t=10053
Ako znaš kako opisati problem i postaviti temu, OK, ne moraš čitati upute, samo ju otvori onda.
Ako ne želiš rješavati probleme sa svojom distribucijom ili želiš koristiti Windows, OK, nitko te ne tjera na Linux. Ali u tom slučaju mi ti ne možemo nikako pomoći. Nema potrebe da onda dolaziš na razne teme i pišeš o tome kako Linux ne valja i kako ćeš se vratiti na Windowse. To ne pomaže ni tebi ni nikom drugom.
Nadam se da možemo nastaviti normalno komunicirati bez prepiranja, svađanja, upozorenja, "brisanja" s foruma i sličnog. Ovo se odnosi na sve, i admine i korisnike. Zar zbilja želite da vam početak nove godine obilježi neko blesavo svađanje na forumu?