Stranica: 30/37.

Re: HOW (HrOpenWiki) - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 27 kol 2011, 13:59
Postao/la Suko
:thumbs

Re: HOW (HrOpenWiki) - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 27 kol 2011, 14:16
Postao/la Lutherus
daljnji planovi

mplayer,wmii,slackware install tutorial,broadcom wireless,webcam setup,irssi,tmux,kompajliranje kernela

Re: HOW (HrOpenWiki) - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 27 kol 2011, 14:24
Postao/la shicy
je li netko stavio na wiki onaj tutorial o spajanju na wireless iz konzole? ono je zlata vrijedan tutorial, pogotovo pri instalaciji Archa i sličnih distribucija na laptope :)

mislim, bilo je objavljeno na naslovnici portala, ali mislim da bi bilo dobro to imati na wikiju :)

Re: HOW (HrOpenWiki) - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 27 kol 2011, 14:34
Postao/la Lutherus
imam jednu skriptu za spajanje na wireless iz konzole preko archa,budm je malo modificiral i ubacil u taj tutorial

Re: HOW (HrOpenWiki) - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 27 kol 2011, 14:35
Postao/la shicy
mogu ti na mail poslat tutorial, da ga ne tražiš po netu :)
edit - imaš mail :)

Re: HOW (HrOpenWiki) - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 27 kol 2011, 14:59
Postao/la Lutherus
jel nedam.nedam, v.b ili @gmx ?

edit

našel.

kul,sutra je gore editirano

Re: HOW (HrOpenWiki) - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 27 kol 2011, 15:07
Postao/la Lutherus
kul.ja bi to malo obradil pa nadodal i druge metode konektiranja na wireless iz konzole + wicd-curses i wicd-cli pa bi odma i nabacil članak o broadcom driverima.

Re: HOW (HrOpenWiki) - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 27 kol 2011, 16:26
Postao/la Suko
Shicy je napisao/la:je li netko stavio na wiki onaj tutorial o spajanju na wireless iz konzole? ono je zlata vrijedan tutorial, pogotovo pri instalaciji Archa i sličnih distribucija na laptope :)

mislim, bilo je objavljeno na naslovnici portala, ali mislim da bi bilo dobro to imati na wikiju :)
Mogu ja taj dio dodati kad vi zavrsite.

EDIT:Kad zavrsite stavite i na:
Novo na wiki.open.hr
Da i drugi znaju da ima novog materijala za citanje.

Re: HOW (HrOpenWiki) - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 27 kol 2011, 17:47
Postao/la Lutherus
trenutno editiram članak o vim-u, točnije stavljam ono što fali.valjda se autor orginala neće ljutiti

Re: HOW (HrOpenWiki) - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 27 kol 2011, 19:49
Postao/la Suko
Nema ljutnje na Wikiju.
Svi smo autori.
Hvala vama sto pisete!