Stranica: 27/34.
Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Postano: 30 lip 2013, 08:13
Postao/la bertone
Pravo zborite Vas dvojica sa juga

.. podržavam

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Postano: 30 lip 2013, 08:21
Postao/la calisto053
Administratori, hitno to promijenite da ekipa ne umara prstiće

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Postano: 30 lip 2013, 08:40
Postao/la stefan
Ja sam također ZA
Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Postano: 30 lip 2013, 10:01
Postao/la domi
I ja i ja i ja je

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Postano: 30 lip 2013, 11:06
Postao/la Grof
Better?

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Postano: 30 lip 2013, 11:32
Postao/la shicy
Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Postano: 30 lip 2013, 15:14
Postao/la bertone
Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Postano: 30 lip 2013, 15:43
Postao/la iv@n
Ekipa te sitnice samo navedite obavezno u changelogu foruma, u slučaju nadogradnji/problema i sl. da znamo koji su sve zahvati rađeni!
I da, ako nešto tako duže vremena stoji, slobodno bumpajte, promakne dosta toga a šteta je da korisne stvari poput ovog ostanu zakopane u dobini foruma.

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Postano: 30 lip 2013, 17:03
Postao/la Cooleech
Ma, tooo, Grofe! To te ja pitam! Znao sam da će se to dogodit jednog sunčanog dana (nije mi baš lip, ali eto.. detalji, detalji..

)
Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Postano: 30 lip 2013, 17:08
Postao/la Grof
Cooleech je napisao/la:Ma, tooo, Grofe! To te ja pitam! Znao sam da će se to dogodit jednog sunčanog dana (nije mi baš lip, ali eto.. detalji, detalji..

)
Hahaha... to je "jedan od tih dana"
