Stranica: 27/34.

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu

Postano: 30 lip 2013, 08:13
Postao/la bertone
Pravo zborite Vas dvojica sa juga ;) .. podržavam :thmb-up :bravo

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu

Postano: 30 lip 2013, 08:21
Postao/la calisto053
Administratori, hitno to promijenite da ekipa ne umara prstiće :nothing :-D

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu

Postano: 30 lip 2013, 08:40
Postao/la stefan
Ja sam također ZA

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu

Postano: 30 lip 2013, 10:01
Postao/la domi
I ja i ja i ja je ;)

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu

Postano: 30 lip 2013, 11:06
Postao/la Grof
Better? ;)

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu

Postano: 30 lip 2013, 11:32
Postao/la shicy
:dajpet

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu

Postano: 30 lip 2013, 15:14
Postao/la bertone
:thmbs-up ::bravo :dajpet

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu

Postano: 30 lip 2013, 15:43
Postao/la iv@n
Ekipa te sitnice samo navedite obavezno u changelogu foruma, u slučaju nadogradnji/problema i sl. da znamo koji su sve zahvati rađeni! ;)

I da, ako nešto tako duže vremena stoji, slobodno bumpajte, promakne dosta toga a šteta je da korisne stvari poput ovog ostanu zakopane u dobini foruma. :thmb-up

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu

Postano: 30 lip 2013, 17:03
Postao/la Cooleech
Ma, tooo, Grofe! To te ja pitam! Znao sam da će se to dogodit jednog sunčanog dana (nije mi baš lip, ali eto.. detalji, detalji.. :D)

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu

Postano: 30 lip 2013, 17:08
Postao/la Grof
Cooleech je napisao/la:Ma, tooo, Grofe! To te ja pitam! Znao sam da će se to dogodit jednog sunčanog dana (nije mi baš lip, ali eto.. detalji, detalji.. :D)
Hahaha... to je "jedan od tih dana" :D