max360se je napisao/la:Bezveze dupliciranje sadržaja. Ako su nesposobni pogledat na portalu i wikiju onda neće to sigurno neće ni tu
[VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Moderator/ica: Moderatori/ce
- Suko
- Site Admin
- Postovi: 16079
- Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
- Spol: M
- OS: Mint 17 Cinnamon
- Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Mislim da je sticky odlična ideja. Tako bi se portal i wiki popularizirali, jer očito ljudi nisu niti svjesni da postoje ili što se uopće tamo na lazi. U krajnjoj liniji, nije da nas košta staviti takav jedan sticky:)
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Da li je moguće dodati syntax highlighting na forum?
Znam da smo o tome već pričali, ali sada možda imamo osobu sposobnu za to.
Znam da smo o tome već pričali, ali sada možda imamo osobu sposobnu za to.
Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging siteLutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.
Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Ima vec.
nakon code open taga dodas lang=jezik
nakon code open taga dodas lang=jezik
Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Ne radi
Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging siteLutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.
- Soul_Sample
- Postovi: 1391
- Pridružen/a: 01 lip 2008, 12:48
- Spol: M
- OS: Manjaro
- Lokacija: Belišće / Zagreb
Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
zašto ja više nisam mod? o.O
Subdue the regret. Dust yourself off, proceed.
You'll get it in the next life, where you don't make mistakes.
Do what you can with this one, while you're alive.
You'll get it in the next life, where you don't make mistakes.
Do what you can with this one, while you're alive.
- iv@n
- Site Admin
- Postovi: 7631
- Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
- Spol: M
- OS: openSUSE TW
- Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
- Kontakt:
Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Radila se reorganizacija moderatora/globalnih moderatora, detalji ako te zanimaju na PM.
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
- Soul_Sample
- Postovi: 1391
- Pridružen/a: 01 lip 2008, 12:48
- Spol: M
- OS: Manjaro
- Lokacija: Belišće / Zagreb
Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Da, zanimaju me.
Subdue the regret. Dust yourself off, proceed.
You'll get it in the next life, where you don't make mistakes.
Do what you can with this one, while you're alive.
You'll get it in the next life, where you don't make mistakes.
Do what you can with this one, while you're alive.
Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
PRIJEDLOG: (vezano uz forum) - linkovi u postovima se otvaraju u istom tabu, bilo bi bolje da se otvaraju u novom tabu. Npr. čitam neku temu, kliknem na link i odo ja s teme... Znam da se može middle mouse ili desni klik pa open in new tab, međutim, po većini interneta klik otvara u novom tabu (ako se radi o vanjskim linkovima) tako da je ovo već refleksna reakcija.
KOMENTAR: prikaz neke teme od više stranica na mobitelu ne daje u dnu izbor stranica. Provjerite ovo na nekoliko uređaja, ja imam SE Xperia Mini, Android nerootani 4.0.4, browser je Chrome).
KOMENTAR: prikaz neke teme od više stranica na mobitelu ne daje u dnu izbor stranica. Provjerite ovo na nekoliko uređaja, ja imam SE Xperia Mini, Android nerootani 4.0.4, browser je Chrome).
Those who stand for nothing fall for anything.
-
Lutherus
Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Uzmi firefox pa b8deš imal izbor stranica