Za to je, kolko znam, kompliciranija procedura. Ide prvo u kdereview, pa playground, i onda eventualno extragear.Grof je napisao/la: Štima, ali da li to garantira da će se taj paketić pojaviti i u KDE Extra upstreamu (uopće, postoji li nešto takvo?), jer bih volio da se pojavi i na ostalim distrama koje koriste KDE SC.
Al to nema veze za distribucije dal je sofver na kde-looku, ili pod KDE kišobranom
Za ubuntu je vjerojatno najlakše otvorit bug report, pa se nadat da ga neko uoči, i odluči staviti novu verziju u repoGrof je napisao/la: BTW, u Ubuntu universe repoima je neka prastara verzija tog programa (0.2). Eh da, i razgovarah s autorom programa i on se jako veseli ako mu to sprašim na KDE Extru tim više jer se ne misli više s njime baviti.![]()
Je, obavijestil me HermesGrof je napisao/la: I da, uspješno prihvatih tvoj request na OBS-u.